"Це диверсія проти України": Гройсман доручив знизити ціну на автогаз (відео)

29.08.2017 г. в 20:31, 5

До середини вересня прем'єр-міністр обіцяє "абсолютно іншу цінову картину" на ринку скрапленого газу.

Диверсією проти України назвав ситуацію з автогазом прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Розібратися із питанням стрімкого зростання цін на цей вид палива для автомобілів мають профільні міністерства, передає "5 канал".

Йдеться про Антимонопольний комітет, Фіскальну службу та правоохоронців – принаймні таке доручення на міжвідомчій нараді дав глава уряду. Вони мають з'ясувати причини різкого підвищення цін на скраплений газ та зробити усе, аби паливо здешевіло. На думку Гройсмана, різке здорожчання газу має ознаки змови.

"Я вважаю, що це диверсія проти України на ринку газу. І те, що всі служби це питання пропустили – тут можуть бути як об'єктивні так і суб'єктивні причини, чому вони це зробили. Наше завдання зупинити це, відкотити назад, повернути цивілізовані ринок в цивілізовані ціни та диверсифікувати постачання газу. Все – це завдання яке стоїть сьогодні. Тобто на 15.09 ми маємо отримати абсолютно іншу цінову картину на ринку скрапленого газу", – зазначив він.

загрузка...
Еще одна новость

Дешево и экологично: Bosch придумал альтернативу бензину

29.08.2017 г. в 20:31, motormania

Компания Bosch верит в будущее двигателя внутреннего сгорания и полагает, что альтернативой бензину может стать синтетическое топливо, изготавливаемое по инновационной технологии. По данным Carscoops, поставщик автомобильных комплектующих прорабатывает идею создания синтетического горючего для двигателей внутреннего сгорания на основе парниковых…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Лучшие из лучших: испытания спортивных автомобилей BMW. Видео

29.08.2017 г. в 20:31, cardiagram

Невероятное зрелище произошло на одной из трасс Европы. Британское издание CarWow сравнила на треке сразу четыре «заряженные» модели BMW: M2, M4, M5 и M6, информирует Хроника.инфо со ссылкой на CarDiag. Автомобили, суммарная мощность которых составляет почти две тысячи лошадиных сил, дважды стартовали вместе — с места на дистанцию в четверть…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть