Україна посідає 10 місце в світі за рівнем смертності на дорогах

31.08.2017 г. в 11:07, hmarochos

За даними української аналітичної групи Corestone Corporation, показники смертності на дорогах у нас в три-чотири рази більші, ніж у європейських країнах.

В результаті дорожньо-транспортних пригод в Україні гине 93 людини на один мільйон населення. В невтішному рейтингу нас випереджають лише: Грузія (163,6 людини), Росія (160,4), Вірменія (114,7), Індія (111,5), США (109,5), Болгарія (98,6), Туреччина (95,7), Латвія (94,5) та Албанія (93,5).

З іншого боку, найкращий показник серед слухняних автомобілістів належить скандинавським країнам та Мальті. Так, у Норвегії в результаті ДТП помирає 22,5 людини на один мільйон, у Мальті цей показник – 25,5, третє місце займає Швеція з результатом 26,4.

У Corestone Corporation зазначають, що особливо актуальним обмеження є для великих міст. В Україні з великим відривом за кількістю ДТП лідирує Київ, де за десять років трапилося понад 500 тисяч аварій.

Зокрема, серед видів дорожньо-транспортних пригод за 2016 рік, наїзд автомобілістів на велосипедистів складає шість відсотків від загального числа. Нагадаємо, в Україні запровадять заходи для примусового зменшення швидкості на дорогах.

Corestone Corporation – українська аналітична група, що об’єднує фахівців з міждисциплінарним підходом до вирішення завдань. Офіс компанії знаходиться в Києві.

загрузка...
Еще одна новость

Считанные дни на подготовку: водителям напомнили о важной дате

31.08.2017 г. в 11:07, autonews

У водителей остались считанные дни на подготовку к важной дате — 1 сентября. Да, в этот день стартует учебный год, и начало периода повышенной детской аварийности на дороге. Оно и понятно: за лето дети отвыкли от городского трафика, расслабились. Кроме того, нужно помнить, что малыши часто в силу своих возрастных особенностей не умеют правильно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Киеве автохам заблокировал тротуар прямо в центре города

31.08.2017 г. в 11:07, socportal

Водитель элитного внедорожника умудрился припарковать свой автомобиль аккурат посреди узкого тротуара на улице Ивана Франко. Фотографией очередного героя парковки поделились на странице dtp.kiev.ua. Пешеходам не остается другого выхода, кроме как обходить машину автохама по проезжей части.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть