В Україні ліквідували Управління безпеки дорожнього руху Нацполіції

18.09.2017 г. в 20:12, narodna-pravda.ua

З понеділка, 18 вересня, в Україні ліквідований структурний підрозділ Департаменту превентивної діяльності Нацполіції. Відтепер функції Управління безпеки дорожнього руху перекладені на патрульну поліцію.

Про це повідомило Управління безпеки дорожнього руху в соцмережі Фейсбук, пише Народна Правда.

“Управління безпеки дорожнього руху припиняє свою діяльність. Функції з дорожньої безпеки передані патрульної поліції, тому з питаннями ви можете звернутися до цього підрозділу”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомлялося, з неділі, 17 вересня, усі послуги у сфері безпеки дорожнього руху надаватиме патрульна поліція, до компетенції якої відійде функція надання господарських та адміністративних послуг.

Відтепер до “сфери впливу” Департаменту відносиметься також і контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських та вантажних перевезень, їх супроводження та оформлення усіх необхідних на це документів.

загрузка...
Еще одна новость

Авто на евробляхах: в Администрации Президента высказалась о льготной растаможке

18.09.2017 г. в 20:12, hyser

Транспортные средства коммерческого и личного пользования с иностранной регистрацией, ввозимых в течение 2015 — 2017 в режиме транзита и временного ввоза, пребывают в Украине с нарушением срока. Создание преференций для отдельных групп налогоплательщиков, как сообщает UBR, требующих льготной растаможки автомобилей, является не нормальной ситуацией.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Ад для поклонника автомобилей»: сюда свозят десятки тысяч машин-утопленников

18.09.2017 г. в 20:12, avtoblog

Десятки тысяч машин-утопленников из Хьюстона постепенно свозят на свободные территории местного автодрома Royal Purple Raceway. Администрация автодрома уже предоставила 400 акров своей территории для временного хранения пострадавших автомобилей, коих там стоит уже более 30 тысяч, а ожидается и все 100 и даже более. Среди них автомобили всех типов…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть