Скоро на українських шляхах з'являться "пункти тверезості"

19.09.2017 г. в 08:01, maximum.fm

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді України законопроект, спрямований на посилення боротьби з керуванням транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння.

Згідно з документом №6679, опублікованому на сайті ВРУ, штрафи за водіння в стані алкогольного сп'яніння можуть вирости до 40 тисяч гривень.

Автори законопроекту також пропонують надати поліції право облаштовувати на дорогах "пункти тверезості", де водіїв будуть перевіряти на тверезість.

У зоні проведення обов'язкової перевірки пропонують встановлювати відповідний знак. При цьому відмова від проходження огляду буде прирівнюватися до тяжкого ступеня сп'яніння. Водій буде зобов'язаний пройти тест на предмет вживання алкоголю також у тому випадку, якщо перед "пунктом тверезості" водій авто зупиниться або розженеться.

загрузка...
Еще одна новость

Автофакты с Mazda: жесткость кузова – видео

19.09.2017 г. в 08:01, motormania

Жесткость кузова – одна из важнейших характеристик автомобиля. На примере Mazda 3 мы выяснили, насколько пристальное внимание уделяют ей инженеры японской компании. Проверив качество климатической системы Мазды Тройки, и испытав ее двигатель, мы решили обратить внимание на саму основу любого автомобиля. Мы подвергли авто непростым испытаниям, чтобы…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Київ звільнять від автівок на весь день

19.09.2017 г. в 08:01, vechirniykiev

Цього тижня понад 2000 європейських міст відзначатимуть День без авто – серед них і Київ. 22 вересня пропонується відмовитися від використання приватного авто на користь громадського транспорту, велосипеду або ходьби пішки. – Відмовтеся сьогодні від їзди на автомобілі – зробіть свій внесок в охорону здоров’я, збереження екології та економію коштів!…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть