Ціна нового спорткару — максимальний штраф в Україні за порушення ПДР

19.09.2017 г. в 20:34, autotheme

Керівник Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк розповів про те, що змінилось у русі важковагового транспорту автошляхами України.

Громадське радіо поспілкувалось з паном Михайлом. Він розповів, які зміни відбулись у русі важковагового транспорту у 2017 році:

ЦИТАТА:

«ПОРІВНЯНО З МИНУЛИМ РОКОМ НАБАГАТО МЕНШЕ ЙДЕ ПЕРЕГРУЗІВ. РОБОТА «УКРТРАНСБЕЗПЕКИ» В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОЛІ, У ПОЛІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ, З БІЗНЕСОМ, З ЛОГІСТАМИ ПІШЛА НА КОРИСТЬ, СУСПІЛЬСТВО РОЗУМІЄ, ЩО НЕ МОЖНА ВОЗИТИ З ПЕРЕГРУЗАМИ, АЛЕ Є, ЗВИЧАЙНО, ВСЕ ОДНО ПОРУШНИКИ, ЯКІ ВОЗЯТЬ З ПЕРЕГРУЗАМИ, І МИ ЇХ ВИЯВЛЯЄМО. ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЦЬОГО НЕ БУЛО? ПЕРШ ЗА ВСЕ – НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА: БУДУТЬ ВІДПОВІДНІ ШТРАФИ, БУДЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – ВІДСОТОК ПОРУШНИКІВ ЗМЕНШИТЬСЯ», – СКАЗАВ МИХАЙЛО НОНЯК.

Він також розповів про максимальний штраф, що становив 45 000 євро, який було виписано цього року за перевищення допустимої норми перевозу вантажу:

«Даний транспортний засіб рухався з Одеської області в Івано-Франківську, вага загального транспортного засобу, вдумайтесь в цифру: 202 тонни. Норма – 40 тонн, а тут ми маємо 202. Дорога просто розходиться під даним транспортним засобом», – сказав він.

загрузка...
Еще одна новость

8 самых длинных дорог мира (видео)

19.09.2017 г. в 20:34, m2motors

Как известно, дороги бывают разные: узкие, с ямами и даже опасные. Мы им внимания не уделим, а только сравним по уровню длин))). Ну, а если отбросить шутки, то расскажем о самых длинных дорогах мира. С вами хит-парад V-8.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Роковое селфи: золотой "Мерседес" сбил девушку, решившую сделать снимок

19.09.2017 г. в 20:34, autorambler

Жуткое ДТП произошло недалеко от села Кепши в Сочи. Девушка хотела запечатлеть себя на фоне гор. Туристы часто делают фотографии в этом месте из-за красивых видов. Девушка на видео и ее знакомые не стали исключением. Компания перебегала дорогу ради хорошего снимка, когда на проезжей части появился золотой "Мерседес". Иномарка на огромной скорости…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть