«Герой паркування» у столиці роздратував мешканців

19.09.2017 г. в 23:32, autotheme

Одна, не повертається навіть язик назвати, людина запаркувала позашляховик перед вихідом з дитсадку. Саме там, де для розумників його рівня висить табличка «Не паркуватися перед вихідом». Ще на вихідних всі сумували з приводу загибелі дітей у легері в Одесі, а вже у понеділок виродки паркують машини так, що у випадку пожежі, заблокує під’їзд пожежних.

загрузка...
Еще одна новость

Нова підстава позбавлення прав керування

19.09.2017 г. в 23:32, autotheme

Міністерство юстиції України пропонує посилити відповідальність за несплату аліментів: позбавляти водійських прав. Як повідомив на брифінгу міністр юстиції Павло Петренко, відповідний законопроект може бути прийнятий до кінця поточного року. У ньому пропонується карати злісних неплатників не тільки гривнею, але й позбавляти батьків, які не виплачують аліменти протягом півроку, водійських прав та можливості виїхати за кордон. Раніше розмір аліментів вже збільшили на 20%, вказавши в законі, що ці кошти є власністю дитини, а не того, з ким вона проживає. Верхня межа виплат на даний момент становить 10 прожиткових мінімумів.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сеть покорила «инвалидка» с мотором от спортбайка (видео)

19.09.2017 г. в 23:32, autonews

СМЗ С3Д, или, как называют этот автомобиль в народе — инвалидка, появился в 1970 году. Мотоколяска для людей с ограниченными возможностями поначалу приводилась в движение одноцилиндровым двухтактным мотоциклетным мотором «ИЖ-Планета-2» мощностью 12 л.с., однако чуть позже его место занял «ИЖ-Планета-3», мощностью 14 л.с. Оба двигателя, которые были очень шумными, с трудом тянули тяжеленную 500-килограммовую конструкцию из металла. А теперь представьте что будет, если в эту малютку впихнуть двигатель от какого-нибудь спорт-байка. Например, от Honda CB1100. Да, да, именно такое железное сердце досталось знаменитой инвалидке СМЗ С3Д. Это рядный четырехцилиндровый двигатель объемом 1140 куб.см. с воздушно-масляной системой охлаждения мощностью 90 л.с (93 Нм). Правда мотор был установлен не в задний свес,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть