В Україні запрацює ще один автозавод

20.09.2017 г. в 10:02, autotheme

Восени у Вінниці має запрацювати українсько-американське підприємство «Електричні системи», на якому будуть випускати автомобільні шнури, кабелі та схемні джгути до європейських автомобілів.

На підприємстві «Електричні системи» вже до кінця вересня почнуть встановлювати обладнання.

Державне підприємство “Електричні системи” працює у співпраці з американською корпорацією Delphi PLC – міжнародною компанією з виробництва автокомплектуючих. «Електричні системи» – це нове підприємство, яке вироблятиме електрокабельні джгути для автомобілів європейських заводів.

До кінця року повинні працевлаштувати 750 осіб, ввести в експлуатацію будівлю і почати виробництво. Взагалі на підприємстві буде 2500 робітників місць. Підприємство інвестує близько 80 млн. гривень в реконструкцію будівлі на території ДП «45 Експериментальний механічний завод» і планує там проводити не менше 300 000 одиниць готової продукції.

Зараз близько 200 осіб проходять стажування в Івано-Франківську на базі держпідприємства «Карпати».

загрузка...
Еще одна новость

Чому українцям не дадуть купувати доступні автомобілі

20.09.2017 г. в 10:02, autonews.ua

В Україні тарифи на комунальні послуги, ціни на продукти харчування, вартість пального уже практично на рівні із європейськими. Дорожче, ніж у Європі, українцю обходиться придбання автомобіля, — передає Autonews. Влада, встановивши високі митні збори та акцизи на ввезення в Україну автомобілів з-за кордону, змушує збідніле населення порушувати законодавство,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Черкасах постраждалий у дорожній аварії раптово перетворився на підозрюваного

20.09.2017 г. в 10:02,

Для чоловіка, який втратив у ДТП матір, така новина стала подвійним ударом. У заплутаній історії розбирався Богдан Лазука.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть