Безпілотні дрони і літаючі автомобілі вселяють жах в американців

20.09.2017 г. в 13:14, finance

Згідно з опитуванням, дві технології здалися однаково важливими всім респондентам, незалежно від статі і віку. Це заряджання смартфона через Wi-Fi, на яке нещодавно отримала патент компанія Apple, і 3D-друк внутрішніх органів. Також в список найбільш очікуваних американцями технологій потрапили вертикальні ферми, кіберсітківка, нейронне мереживо і голограми.

Серед найстрашніших технологій на першому місці виявилися автономні безпілотні дрони. Далі все залежить від віку. Мілленіали найбільше бояться комп’ютерів, які вчать себе самі. Покоління Х (народжені в період з 1965 по 1979 роки) більше занепокоєне безпілотними автомобілями, а «бебі-бумери» (діти 1980-х) — літаючими.

Виявилося, що мілленіали більш захоплено ставляться до технологій, ніж старші покоління. І хоча всі категорії, незалежно від віку, переймаються негативними наслідками тих чи інших технологій, мілленіали ставляться до них більш оптимістично, незважаючи на наслідки, пов’язані з безробіттям.

У середньому чоловіки бояться технологій менше, ніж жінки. При цьому останні на порядок сильніше за чоловіків бояться надрукованої їжі, безпілотних автомобілів і глибокого сну. Виняток становить машинне навчання, яке однаково турбує і чоловіків, і жінок.

Голова ради директорів французького банку BNP Paribas Жан Лем’єр вважає технології фактором зростання і вірить, що вони матимуть тільки позитивний вплив на суспільство. Автоматизація не позбавить людей роботи, впевнений Лем’єр, але змінить її характер. BNP Paribas вже почав готуватися до нової реальності і виділив €3 млрд на розвиток цифрових технологій.

загрузка...
Еще одна новость

Пассажирские автобусы будут заправлять жиром из канализации

20.09.2017 г. в 13:14, avtoblog

Британцы намерены переработать в биотопливо многотонную глыбу из застывшего пищевого жира и других отходов, найденных в канализационной системе Лондона. На днях коммунальные службы Лондона обнаружили в канализационной трубе, проходящей под районом Уайтчепел, «жирный айсберг» («fatberg») весом в рекордные 130 тонн. Глыба, блокировавшая трубу, состоит…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Власть решила не идти на уступки владельцам нерастаможенных автомобилей

20.09.2017 г. в 13:14, autocentre

Несмотря на публичные заявления властей о том, что в ходе переговоров ей таки удалось найти компромисс с владельцами нерастаможенных автомобилей, на самом деле это не так. Более того, недавно руководство Администрации Президента вообще заявило, что категорически не намерено идти навстречу пользователям авто на бляхах. Напомним, что в начале сентября…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть