Автомобілістам продемонстрували “гараж мрії”

20.09.2017 г. в 19:39, mmr

Приміщення вартістю від 600 000 доларів буде призначено винятково для зберігання особистого транспорту

Канадська будівельна компанія Hungerford Properties побудує ексклюзивні апартаменти-гаражі для зберігання автомобілів. Проект під назвою Trove включає в себе 45 двоповерхових приміщень площею від 1000 квадратних метрів кожне.

Власники гаражів зможуть самостійно спроектувати простір для своїх розкішних автомобілів або ж вибрати один з чотирьох готових варіантів оздоблення інтер’єру. У стандартне оснащення апартаментів для автомобілів може входити високоякісна італійські меблі, ігрові столи і навіть винний бар. Єдине, чого не буде в гаражі – спальні.

Крім того, при бажанні приміщення можна буде пристосувати, наприклад, під зберігання човнів або цінних колекцій творів мистецтва.

Вартість гаражів починається від 600 000 доларів, і, як запевняє девелопер, 80% з них вже розпродані. А ось в’їхати в розкішні апартаменти перші власники, як і їхні автомобілі, зможуть тільки в 2019 році, після здачі об’єкта.

загрузка...
Еще одна новость

Так ли страшны «евробляхи»? Статистические данные по ДТП

20.09.2017 г. в 19:39, pl.com.ua

В соцсетях создаются тематические группы противников «евроблях», в отдельных СМИ культивируется образ водителя-«бляховода»: безответственного, игнорирующего все писанные и неписанные правила, способного создать ДТП любой тяжести и безнаказанно сбежать, бросив автомобиль с польскими, литовскими или какими-то другими иностранными номерами. Насколько…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобиль Bugatti побил мировой рекорд скорости. Видео

20.09.2017 г. в 19:39, hronika

Автомобиль известного бренда показал самый быстрый заезд в мире. Bugatti опубликовала ролик, в котором гиперкар Chiron установил мировой рекорд по разгону с места до 400 км/ч и полной остановке. Чтобы набрать такую скорость и остановиться у автомобиля ушло всего 41,96 секунды, информирует Хроника.инфо со ссылкой на CarDiag. «Широном» управлял…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть