Як люди відреагують на нетверезу людину за кермом?

23.09.2017 г. в 09:34,

Вас дратують пияки за кермом? Ви скаженієте від кадрів, на яких п’яні водії знищують автомобілі та вбивають людей? Тоді цей сюжет саме для вас.

Джедаі провели експеримент, результати якого невтішні, і який доводить - людям до всього байдуже.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні на базі КрАЗа створили нові машини

23.09.2017 г. в 09:34, mmr

Українські збройні сили незабаром отримають першу вітчизняну командно-штабну машину, – повідомив в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» генеральний директор ТОВ «Телекарт-Прилад» Олексій Козлов. «Сьогодні у нас з Міноборони є перспективний проект зі створення командно-штабних машин. На мій погляд, це прорив – нічого подібного в незалежній Україні ще не робили. Ми вже пройшли попередні випробування. Три нових командно-штабних машини стоять на заводі, і очікують державних випробувань, які заплановані на жовтень. Вони виготовлені за технічним завданням, сформованому нинішньою командою Генерального штабу», – повідомив співрозмовник агентства. Командно-штабна машина (КШМ) – бойова машина на броньованій, танковій або автомобільній базі, яка призначена для забезпечення радіозв’язку і управління в тактичній ланці…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В столиці машину кинуло в юрбу велосипедистів

23.09.2017 г. в 09:34,

Страшний удар поранив дівчину. Водій довго не показував документи і лише пізніше стало відомо, що за кермом був поліцейський.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть