На автомобільному ринку плануються нові зміни

24.09.2017 г. в 10:21, autotheme

Близько 90% ринку таксі перебуває поза легальним поля, заявив керівник Держслужби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

Цитата:

«Вони не ліцензуються, не платять податки, не несуть відповідальність за безпеку перевезень», — зауважив він.

Як уточнив чиновник, на сьогодні немає жодного закону, який би регулював ринок таксі і диспетчерських центрів, що посилює проблеми на ринку пасажирських перевезень. Він вважає за необхідне прийняття кількох законодавчо-нормативних актів.

Цитата:

«У Верховній Раді лежать і тривалий час не приймаються ряд законопроектів. Сподіваюся деякі з них цієї осені вже будуть проголосовані », — сказав Михайло Ноняк.

Йдеться про законопроект № 6644, що регулює відповідальність на вантажному транспорті, і законопроекті № 3107, який впорядковує роботу таксі і диспетчерських центрів.

Цитата:

«Диспетчерські центри працюють поза законом. Вони реєструються як компанії, що надають інформаційні послуги, а це абсолютно не так. Вони повинні ліцензуватися і нести відповідальність за діяльність, яку ведуть », — підкреслив Ноняк.

загрузка...
Еще одна новость

Незвичайне шоу за участю автомобілів КрАЗ (Відео)

24.09.2017 г. в 10:21, telegraf

До Дня машинобудівника на Кременчуцькому автозаводі продемонстрували бронеавтомобілі КрАЗ, причому в досить незвичній формі. До Дня машинобудівника, який буде відзначатися 24 вересня, на ПАТ «АвтоКрАЗ» показали незвичайне шоу автомобілів для працівників заводу та їхніх сімей. Бронеавтомобілі КрАЗ стали учасниками антитерористичної операції, передає…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українські журналісти знайшли раритетну вантажівку (Фото)

24.09.2017 г. в 10:21, mmr.net.ua

В австрійській глибинці українським журналістам вдалося сфотографувати відмінно збережену вантажівку Steyr 480Z, яка була випущена більше 50 років тому. Раритетну в наш час вантажівку Steyr 480Z вдалося сфотографувати прямо біля дороги, в невеликому австрійському селищі, недалеко від містечка Санкт Маргаретен. Steyr 480Z є посиленим варіантом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть