Про авто на “єврономерах” в Україні заговорили світові ЗМІ

26.09.2017 г. в 11:58, mmr

Відоме інформаційне агентство Bloomberg підготувало матеріал про авто на іноземних номерах в Україні.

Проблема авто на “єврономерах” в Україні вже вийшла на міжнародний рівень. Статтю про нерозмитнені автомобілі з іноземною реєстрацією підготувало інформаційне агентство Bloomberg.

У публікації Bloomberg вказується, що на вулицях українських міст з кожним роком все більше авто на іноземних номерах і це не туристи з інших країн. Йдеться про транспортні засоби в режимі тимчасового ввезення та транзиту.

За даними Bloomberg, в 2014 році таких авто було близько півмільйона, то в 2016 – вже приблизно 700 тис. для порівняння надається статистика офіційного імпорту авто в Україну.

У статті пояснюється, що основні причини ввезення авто на “єврономерах” – низький рівень життя і високі ввізні мита. Також зазначено, що більшість авто на іноземній реєстрації не можуть бути розмитнені і зареєстровані в Україні через невідповідність екологічним нормам.

загрузка...
Еще одна новость

Почему украинским водителям придеться покупать дорогое топливо

26.09.2017 г. в 11:58, autodriving

С начала сентября этого года литр бензина и дизельного топлива на украинских АЗС подорожал, в среднем, на 52-72 коп. Об этом свидетельствуют данные консалтинговой компании UPECO. Средняя стоимость бензина А-92 в сентябре выросла на 0,55 коп. – до 24,24 грн/л., А-95 подорожал на 0,56 коп. – до 25,04 грн/л., стоимость ДТ выросла на 59 коп. – до 22,34…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дубай стане першим містом світу, в якому запрацюють літаючі безпілотні таксі

26.09.2017 г. в 11:58,

Дубай хоче стати першим містом світу, в якому запрацюють літаючі безпілотні таксі. У місті вже провели перше випробування транспорту, створеного німецькою компанією. Летюче таксі має місця для двох пасажирів та може здійснювати польоти тривалістю до 30 хвилин. У машині створили додаткові системи безпеки, розробники навіть про всяк випадок обладнали…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть