Чому загрожують безпілотні автомобілі

26.09.2017 г. в 16:49, https://znaj.ua/

Досі основною проблемою, яка піднімалася при обговоренні безпілотного транспорту, вважалася безпека пасажира. Однак, експерти останнім часом все частіше говорять про безпеку даних, передає Знай.

Робомобілі зможуть збирати досить великий обсяг інформації про звички своїх власників. Мова йде і про маршрути переміщення, і про покупки. Щорічно робомобіль буде відсилати не менше 4000 Гб інформації. Для порівняння, це в 2,5 тисячі разів більше, ніж середній користувач відсилає за такий же період часу.

Питання про те, куди будуть перепродаватися такі дані є досить проблемним. Фахівці вважають, що варто юридично врегулювати цей нюанс ще до того, як безпілотники отримали широке поширення.

Дослідницька компанія Accenture підрахувала, що підключені автомобілі, які збирають дані про своє використання, принесуть автоконцернам додаткові £4 тис. прибутку з кожного автомобіля. За деякими прогнозами, до 2020 року автовиробники зможуть заробити більше грошей на продажу даних, ніж на самих транспортних засобах.

загрузка...
Еще одна новость

Депутат рассказал, как в облавтодорах воруют деньги для ремонта украинских дорог

26.09.2017 г. в 16:49, golos

В Украине некачественный ремонт дорог является следствием незаконного распределения бюджетных средств между фирмами-субподрядчиками. Такое мнение в комментарии корреспонденту ГолосUA народный депутат Андрей Вадатурский. «В Украине функционируют компании, руководство которых заинтересовано в частом разрушении дорог. Разрушение дорог обязательно повлечет выделение средств на ремонт. Соответственно, есть те, кому выгодны частые ремонты дорог. Нужно, чтобы мы больше разрушали и государство выделяло больше денег на строительство, чтобы было больше воровства», - сказал он. Нардеп утверждает, что есть схемы, которыми пользуются нечистые на руку чиновники, прикарманивающие бюджетные средства. «Если вы посмотрите, как проходят тендеры на строительство, то там от 20 до 40% откатов. Я не раз обращался и в НАБУ, и в полицию по этому поводу, инициировал несколько уголовных дел, связанных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тепер автомобілям буде складніше перетинати кордон: ЄС впроваджує нове правило

26.09.2017 г. в 16:49, nashapolsha

Міністерство інфраструктури визнало помилку в заяві про заборону виїзду в ЄС для автомобілів, що не пройшли техогляд, однак повідомили, що будуть ініціювати таке обмеження в парламенті, пише Zahid.net. ЗМІ повідомили, що Мінінфраструктури має намір запровадити з 2019 року обов’язковий техогляд транспорту. Також інформували, що через вимоги Угоди про асоціацію буде заборонений в’їзд до ЄС тих автомобілів, які не пройшли техогляд. «З наступного року, відповідно до положень Женевського Угоди 1958 року, Директив ЄС та вимог Угоди про Асоціацію України з ЄС усі автомобілі, які подорожують з України до країн-членів ЄС, обов’язково повинні мати відповідний талон проходження технічного огляду транспортного засобу. Також техогляд буде обов’язковим при першій реєстрації та перереєстрації транспортного засобу», – йшлося у тексті…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть