В Укравтодорі сказали, коли в Україні з’являться хороші дороги

27.09.2017 г. в 10:03, zakarpatpost

2017 року всі ремонти доріг проводяться з гарантією мінімум 5 років. Також ввели перевірки двічі на рік. Виявлені недоліки та дефекти підрядник повинен усунути.

Про це в інтерв’ю Українській правді розповів виконуючий обов’язки керівника “Укравтодору” Славомір Новак.

“Змінили систему контролю якості в Україні. На сьогоднішній день маємо чотири рівні. Перший – технагляд на рівні обласної служби. На будівельному майданчику завжди повинен бути інженер, який контролює хід робіт. Другий рівень – створили спеціальну організацію, яка відповідає за контроль якості. Це підприємство підпорядковується безпосередньо Укравтодору. І я можу їм сказати, де сьогодні провести перевірку”, – каже Славомір Новак.

Третій рівень – це незалежний нагляд FIDIC.

“Він повинен відповідати тільки за масштабні інвестиції, бо є дуже дорогим. Вартість технагляду FIDIC становить від 3 до 5% вартості робіт. Поки що грошей на фінансування цього проекту нема”, – додав виконуючий обов’язки керівника “Укравтодору”.

Новак закликав громадян активніше долучатися до контролю якості ремонту доріг.

“Щодня отримуємо багато звернень від громадян, які надсилають нам відео та фото випадків, де є порушення при виконанні робіт. Одразу реагуємо, беремо на контроль. Українці відчують реальні зміни через 4-7 років”, – говорить Славомір Новак.

загрузка...
Еще одна новость

Місто Васильків активісти вирішили перетворити на рай для велосипедистів

27.09.2017 г. в 10:03,

Грошей на реалізацію проекту активісти не мали. Тому вони подали свій проект велосипедного міста на конкурс громадських ініціатив і перемогли. Нині громадські активісти разом з чиновниками працюють над схемою велодоріжок, які стануть наступним кроком до перетворення Василькова на веломісто.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как на западе советуют властям решить вопрос с «евробляхами»

27.09.2017 г. в 10:03, autotheme

В преддверии избирательной кампании украинским властям необходимо навести порядок с автомобилями иностранной регистрации, пребывающими сейчас у нас в режиме временного ввоза. Такой вывод следует из опубликованной на портале Bloomberg статьи, — передает Автотема. Журналисты издания отмечают, что по улицам Киева в настоящее время разъезжает огромное…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть