Укравтодор: Пріоритетом у 2018 році буде транспортний коридор Львів-Умань-Одеса

27.09.2017 г. в 17:08, ukrinform

Основна увага «Укравтодору» у наступному 2018 році буде приділена будівництву та відновленню доріг у коридорі Львів-Умань-Одеса.

Про це повідомив у Любліні під час конгресу ініціатив Східної Європи виконуючий обв'язки керівника «Укравтодору» Славомір Новак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коридор Львів-Умань-Одеса - це основне завдання по нашим планам на наступний рік», - сказав Новак.

Він зауважив, що цей коридор планується повністю відновити у 2018 році. А основним своїм завданням як керівника «Укравтодору» Новак назвав будівництво коридору, який з'єднає порт в Одесі з портом у Гданську.

«Це моє першочергове завдання як керівника», - зазначив Новак.

За його словами, в 2017 році буде остаточно розроблено і затверджено план розвитку доріг на 2018-2022 роки.

«Це перший конкретний план будівництва доріг в Україні», - зазначив він.

Новак вважає своїм великим досягненням те, що в цьому році завершиться будівництво 2,5 тисячі кілометрів доріг.

«Можна сказати, що за 10 років стільки не будували в Україні доріг як за цей рік», - підкреслив він.

Як приклад він навів, що у минулому році було побудовано 800 кілометрів доріг. І це також був рекорд. Він висловив сподівання, щоб на наступний рік теж був рекорд.

«Зараз же буде 2,5 тисячі, і я сподіваюся, що у 2018 році ми ще перевищимо і цей рекорд», - зауважив керівник «Укравтодору».

Новак повідомив, що в цьому році буде підписано з міжнародними будівельними організаціями низку договорів на ремонт доріг. Зокрема, це стосується коридору М-12 (Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кропивницький-Знам'янка) та М-03 (Київ-Харків-Довжанський). За його словами, в цьому році буде завершено ремонт дороги між Києвом та Білою Церквою.

На майбутнє Новак планує збудувати платний автобан між «Краковцем» та Львовом, а також можливо буде збудований «новий вхід до Києва з Білої Церкви».

Новак зауважив, що у нього амбітні плани на майбутнє і він у впровадженні своїх планів має підтримку від уряду країни.

загрузка...
Еще одна новость

Если отказали тормоза: Радикальные способы, которые способны сохранить жизнь

27.09.2017 г. в 17:08, autodriving

Во время движения может случиться такое, что произойдет отказ тормозов или заклинит педаль газа. Конечно, не дай Бог такому случиться, но все таки техника есть техника. Давайте рассмотрим необходимые действия в данных ситуациях и способы «выхода из положения» при возникновении подобных неприятностей. Конечно, ситуации могут быть разными и эффективные меры, которые Вам могут помочь, тоже будут разными. От этих самых мер будет зависеть сохранность Вашего автомобиля, здоровья и жизни. -- Действия при отказе тормозов Если после нескольких нажатий Вы убедились, что педаль тормоза оказалась бесполезной, начинайте снижать скорость управляя коробкой передач — «тормозя движком», последовательно переходя на более низкие передачи. Конечно, тут речь идет о механической коробке передач. Если у Вас времени мало, большая скорость, то попробуйте ударное включени…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

І сіно возить, і на гонках перемагає: волинський конструктор зробив унікальний автомобіль (ВІДЕО)

27.09.2017 г. в 17:08, press-centr.com

Мешканець села Бірки Любомльського району Андрій Сліпчук переробив старенький УАЗ на унікальний шестиколісний автомобіль. На ньому чоловік не лише виконує господарську роботу, але й перемагає на різних авторалі. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на voltv.com.ua. Ще навчаючись у старших класах, чоловік переробив автомобіль-мотоколяску на диво-машину, яка вражала не лише автолюбителів, але й працівників ДАІ. Зізнається – було бажання мати автомобіль, який би був не таким, як у всіх. «В мене з дитинства було таке захоплення. Мав колись маленькі машинки, розбирав їх, вдосконалював. Потім почав купувати УАЗи і перемудровувати їх», - розповідає чоловік. Згодом Андрій Сліпчук почав займатися авторалі – у 2008 році отримав першу нагороду. Після цього займав призові місця…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть