З 1 жовтня поліція матиме ще одну причину штрафувати водіїв

28.09.2017 г. в 09:53, mmr

Увага, водії! З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно включати денні ходові вогні або ближнє світло фар, – наголошують у поліції.

Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня дане положення є обов’язковим для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як в світлий час доби, так і в темний.

Саме в зазначений період, у зв’язку із скороченням світлового дня і погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

За ігнорування цієї норми передбачений штраф у розмірі 425 гривень.

загрузка...
Еще одна новость

Как сберечь автомобильные шины и собственный кошелек

28.09.2017 г. в 09:53, autonews

Опытные водители знают, что состояние колес автомобиля – это залог экономичной и безопасной езды. Правильные привычки вождения помогают значительно продлить срок службы покрышек, но их все равно очень легко повредить. Как сберечь резину, а с ней и кошелек, подскажут действенные советы из обзора. -- 1. Готовь сани летом… Автомобильные покрышки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мінюст позбавлятиме водійських прав через несплачені аліменти

28.09.2017 г. в 09:53,

У Мінюсті вирішили взятися за батьків-боржників, а саме за тих, у кого борг 6 місяців і більше. Катерина Колган розкаже подробиці.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть