МАЗ почне випускати власні двигуни

28.09.2017 г. в 18:20, mmr

Мінський автозавод, ніколи не випускав власних двигунів, незабаром почне виробництво ліцензійних силових агрегатів. Партнером в проекті СП «МАЗ-Вейчай» буде китайський виробник Weichai, мотори якого МАЗ вже встановлював на свої вантажівки.

Перший МАЗ з мотором Weichai з’явився ще три роки тому – влітку 2014. То була дослідна машина з газовим двигуном. Згодом співпраця з китайським постачальником силових агрегатів вийшло на інший рівень.

Завод «МАЗ-Вейчай» вже будують. Старт виробництва запланований на 2019 рік. А планова норма – випуск до 20 тисяч моторів щорічно. Перший час завод буде працювати в одну зміну, а коли досягне річного обсягу в 10 тисяч агрегатів, перейде на дві зміни. На першому етапі комплектуючі будуть поставляти тільки з Китаю. Надалі виробництво поетапно локалізують. У Білорусії спочатку почнуть створювати зовнішні елементи двигунів, навісне обладнання та аксесуари. Згодом локалізація торкнеться і базові деталі двигуна, механічну обробку яких будуть здійснювати білоруські підприємства.

Зараз в гамі МАЗа є вантажівки з двигуном Weichai потужністю 430 к.с. (Євро-4). Але в гамі китайського виробника є і версії Євро-5, а над виконанням Євро-6 теж працюють.

Судячи з усього, вже через 2 роки російський ЯМЗ – основний постачальник двигунів для МАЗа, почне втрачати обсяги. Не відразу, але в Білорусі мають намір стратегічно перейти на використання власних моторів.

Залишається нагадати, що раніше ЯМЗ втратив як клієнта і український КрАЗ. До слова, КрАЗ також активно експериментував з двигунами Weichai, які дуже непогано себе показали на кременчуцьких вантажівках.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине снижают скорость на пешеходных переходах

28.09.2017 г. в 18:20, hyser

Пешеход, сбитый автомобилем на скорости 60 км/ч, имеет шанс выжить только в 30% случаев, а на скорости 50 км/ч шанс выжить увеличивается вдвое — до 60%. Укравтодор планирует воплотить рекомендации международной консалтинговой компании COWI по вопросам дорожной безопасности и Европейского инвестиционного банка по уменьшению скорости перед наземными…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Игрушка олигарха: цена и периодичность обслуживания Bugatti Veyron

28.09.2017 г. в 18:20, topgir

На самом деле мы уже писали, сколько стоит обслуживание Bugatti Veyron. Но эта информация касается самой быстрой и дорогой версии Veyron Super Sports. Чтобы бездумно наслаждаться таким суперкаром мощностью 1200 сил, нужно быть не просто олигархом. Желательно быть олигархом, который легко расстается с деньгами. Ведь одна только замена масла в…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть