Олег Назаренко: Цікавий аргумент "бляховодів"

28.09.2017 г. в 19:51, obozrevatel

Цікавий аргумент бляховодів: "Я можу їздити по Німеччині, Польші, Литві на українських (іноземних для них) номерах цілий рік і мені ніхто не забороняє, а чому мені забороняють їздити на литовських ( іноземних для нас) номерах в Украіні?".

Зауважили підміну поняття?

Дійсно, українець (як нерезидент Німеччини) може їздити там на українських номерах до 1 року, але і німець (як нерезидент Украіни ) може їздити у нас на німецьких номерах до 1 року!

А ось той же німець (резидент Німеччини) не має права більше 5/7 днів їздити по Німеччині на украінських номерах, а українець (резидент України) не має права їздити в Украіні більше 5/10 днів на німецьких номерах.

Наше законодавство повністю копіює закони ЄС!

Хочете його змінити, щоб на бляхах кататись, то давайте відверто скажіть, що Закони ЄС не підходять Вам!

Нам потрібно боротись з високими податками на автоімпорт та зменшувати іх для ВСІХ украінців, а не вимагати дозволити не сплачувати податки "вибраним на бляхах"!

Потрібно зменшити вартість розмитнення авто для украінців, а на бляхах дозволити їздити лише іноземцям при купівлі ними віньєтки, як це зробили в Молдові! Тоді українці будуть ставити авто на реєстрацію і відразу зникнуть черги за отриманням дотацій на комуналку, бо власник Ланосу дотацію не отримає, а водії незареєстрованих БМВ на бляхах показують доходи 2 тис. грн, ідуть і отримують дотаціі з бюджету, тобто крадуть наші з Вами гроші..

загрузка...
Еще одна новость

Самый дорогой гибрид Porsche представили в Монако

28.09.2017 г. в 19:51, topgir

В Монако презентовали самый дорогой гибрид Porsche. Нет, это не спецверсия гиперкара Porsche 918 и не новое купе. Речь идет о роскошной суперяхте Dynamiq GTT115, разработанной в подразделении Porsche Exclusive. Дело в том, что яхта Porsche Dynamiq GTT115 получила гибридную дизель-электрическую силовую установку. Что интересно, в ее основе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

МАЗ почне випускати власні двигуни

28.09.2017 г. в 19:51, mmr

Мінський автозавод, ніколи не випускав власних двигунів, незабаром почне виробництво ліцензійних силових агрегатів. Партнером в проекті СП «МАЗ-Вейчай» буде китайський виробник Weichai, мотори якого МАЗ вже встановлював на свої вантажівки. Перший МАЗ з мотором Weichai з’явився ще три роки тому – влітку 2014. То була дослідна машина з газовим двигуном.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть