Як шахраї наживаються на українцях

29.09.2017 г. в 10:58, autotheme

Українським автолюбителям можуть продати американські автомобілі, які постраждали від урагану “Харві”.

У цьому впевнений автомобільний експерт Костянтин Кравець, передає “Стіна”. За його словами, в США такі “потопельники” вже продають на аукціонах за цінами, нижчими на 30%. В Україні їх завозять без розмитнення.

Американські експерти повідомляють, що від пожежі постраждали близько півмільйона автомобілів, які ще можна підрихтувати і продати.

Кравець попередив українців про небезпеку купити “потопельника”. За його словами, у такої машини бортовий комп’ютер, акумулятор, центральний замок, поворотники, а також електро-регулювання працюватимуть погано. Також в несправності будуть клімат-контроль і датчики приладової панелі. На залізних деталях будуть сліди іржі, а шкіра салону затвердіє.

Ще одна ознака “потопельника” конденсат на фарах.

загрузка...
Еще одна новость

Українським водіям підготували обмеження руху

29.09.2017 г. в 10:58, ТСН

Наступного року нововведення запрацюють на всіх автошляхах. В Україні планують знизити швидкість автомобілів перед наземними переходами до 50 кілометрів на годину. Як пояснили в Укравтодорі, таким чином сподіваються знизити аварійність на українських дорогах. Міжнародні експерти визнали, що в Україні один із найвищих в світі рівень травмування і смертей на трасах. І серед причин цього – висока швидкість транспорту. Зниження швидкості перед «зебрами» буде запроваджено в Україні на міжнародних дорогах до кінця року. Наступного року це буде на національних та регіональних трасах.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китай вводит квоты продаж на автомобили на альтернативном топливе

29.09.2017 г. в 10:58, www.dw.com

В китанйских городах крайне высок уровень загрязнения воздуха, поэтому власти с 2019 года вводят квоты на продажу машин на альтернативном топливе. Это усиливает нажим на автоконцерны ФРГ на важнейшем для них рынке сбыта.Власти Китая с 2019 года вводят жесткие минимальные квоты на продажу электромобилей, автомобилей с гибридными двигателями и автомашин на альтернативном топливе - так называемых New Energy Vehicles (NEV). Об этом сообщило министерство промышленности и информатизации КНР в четверг, 28 сентября, в Пекине. С 2019 года компании, ежегодно выпускающие или импортирующие более 30 тысяч обычных автомобилей, должны собллюдать определенные квоты на основании специальной системы баллов. За полностью электрические автомобили производители будут получать больше баллов, чем за машины с гибридным двигателем. За выпуск альтернативных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть