Южаніна вразила заявою про авто на єврономерах

18.10.2017 г. в 20:03, narodna-pravda.ua

В парламенті підготували новий законопроект про розмитнення автомобілів на Єврономерах. Про це повідомила керівник Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

За її словами, в новий законопроект вдалося закласти саме ту ідеологію, про яку йшла мова під час зустрічей з громадськими активістами під час акцій протесту у вересні.

Про те, що саме передбачає законопроект і до чого готуватися українським автомобілістам, розповіла в ефірі радіостанції Голос Столиці керівник Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Які правила розмитнення авто предполагает новий законопроект?

-Насамперед хочу наголосити, що новий законопроект ще не зареєстрованій в ВР в зв’язку з тим, що він проходить погодження з урядом, та з усіма експертами. Тому що законопроект не такий простий, як здавалось би, і не зовсім такий, як ми говорили з активістамі. Тому що, дійсно, перший варіант і перша пропозиція булу у всіх експертів відносно проведення такой Акції з лібералізації ставок акцизного податку самє для того, щоб врегулювати сітуацію, яка склалось з автомобілями и з тими власниками, які зараз використовують автомобілі на іноземній реєстрації. Але в ході підготовки законопроекту ми зрозуміли, що ми не зможемо задовольніті жодних чином вимоги відносно року випуску автомобілю, тобто якось підійті ближче до виконання вимог по екологічним стандартам.

Ми всі знаємо, что з 2012 року введені екологічні стандарти и ми можемо зараз розмитнювати лише автомобілі Євро-5 для того, щоб прибрати цю сітуацію, яка может повторюватись протягом наступного періодів. Бо якщо зараз проведемо акцію лише для цих автомобілів, знову може виникнути питання, хоча, можливий и такий розвиток подій, що при такому жорсткому введенні заборони на ввезення автомобілів, вірніше, використаня таких проріх у законодавстві, можливо і провести таку акцію, як це робить республіка Молдова. Але я бачу по актівістам, що ми не можемо найти кінець кінцем компромісу, бо їм сподобалась наша пропозиція, але через декілька годин обговорення вирішилі, що вона їх не задовольняє, бо це має буті постійна норма, яка може стосуватись постійного ввезення автомобілів таких дешевих , вживаних.

Нагадаємо, що водії, що домагаються від уряду зміни умов розмитнення, відмовились від взаємодії з урядовцями. Вони не стали підписувати меморандум, в якому їм обіцяли зниження митних ставок.

загрузка...
Еще одна новость

В историческом центре Киева провалился участок дороги

18.10.2017 г. в 20:03, strana.ua

17 октября, на улице Ярославов Вал в центре Киева провалился асфальт на части проезжей части. Об этом сообщает "Украинская правда. Киев". Провал образовался напротив посольства Польши, на улице Ярославов Вал, 12. Причина провала неизвестна, не указаны также ответственные за ремонт и сроки выполнения ремонтных работ и восстановление асфальтового…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українцям показали, скільки коштують вживані автомобілі в Польщі (Відео)

18.10.2017 г. в 20:03, mmr.net.ua

Відеоогляд старих авто в Польщі, який напевно буде цікавий українцям. Автомобілі з польськими номерами популярні в Україні. Особливо їх купують вітчизняні автомобілісти із західних і центральних областей. Тому напевно багатьом буде цікаво подивитися, скільки коштують вживані авто з Польщі. У відеоогляді Ви можете ознайомитися з вартістю таких…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть