З 2018 року обіцяють драконівські штрафи і зниження швидкості по місту

21.10.2017 г. в 02:29, mashyna.com.ua

З 1 січня 2018 року в населених пунктах України буде знижена максимальна швидкість руху в містах до 50 км/год, а перевищення швидкісного режиму потягне “драконівські штрафи”. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи страшне ДТП в Харкові, в якому загинули п’ятеро людей.

За словами Омеляна, 19 жовтня в Кабміні вирішили обговорити спільно з народними депутатами заходи щодо зниження до нуля смертності на українських дорогах. Протягом тижня вони будуть узгоджені і почнуться вже з 1 січня.

“Кілька місяців тому ми вийшли з ініціативою обмежити швидкість руху в населених пунктах до 50 км/год. При такій швидкості практично виключаються смертельні випадки, максимум незначний травматизм. Нам відповіли: “не на часі, політично чутливе питання”. Так ось, ми наполягаємо – 50 км/год і драконівські штрафи за перевищення швидкісного режиму, непристебнутий ремінь безпеки на передніх і задніх сидіннях, відсутність дитячих сидінь при перевезенні дітей. Обов’язкові фото- і відеофіксація порушень і “листи щастя”, позбавлення прав за водіння в нетверезому стані. Коли поліцейський зупиняє авто: опускається вікно, руки на кермо і ввічливий розмову з обох сторін, а не танці в і навколо авто з матом“, – написав міністр у Facebook .

Омелян заявив, що крім фінансування з Дорожнього фонду, передбачено ще близько півмільярда гривень з коштів секторальної підтримки ЄС для обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день Правила дорожнього руху передбачають максимальну швидкість в населених пунктах 60 км/год. На окремих ділянках доріг при узгодженні з Нацполіціей дозволена швидкість може бути збільшена. Так зроблено, наприклад, на деяких магістралях в Києві.

загрузка...
Еще одна новость

Как и кому продают автомобили-утопленники из США

21.10.2017 г. в 02:29, autotheme.info

В США Национальное бюро страховых преступлений (National Insurance Crime Bureau, NICB) опубликовало рекомендации для определения поврежденных ураганами (водой) автомобилей. Страховщики считают, что такие автомобили уже продают под видом новых или в «хорошем состоянии». В августе-сентябре 2017 года некоторые американские штаты (Луизиана, Техас, Джорджия…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобилистам отменят сразу нескольких налогов

21.10.2017 г. в 02:29, autotheme.info

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект №7156-2, который предполагает временно упразднить налог на растаможивание электромобилей, ввозимых на территорию Украины. Согласно данному нормативному акту, предполагается до конца 2022 года полностью освободить от акцизного сбора операции по везению на территорию Украины автомобилей на электрической тяге…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть