Чи можна пити безалкогольне пиво перед поїздкою

22.10.2017 г. в 17:36, autodriving.net

Багато хто з нас п’ють «безалкогольне пиво» ​​і сідають за кермо, не думаючи про наслідки. Чи можна пити «безалкогольне пиво» ​​перед тим як сісти за кермо і невже пиво воно безалкогольне? Давайте розберемося в цьому питанні більш докладно.

Прочитавши склад алкогольного пива та безалкогольного, ми побачимо, що склад пива практично однаковий, за винятком вмісту алкоголю. Так, алкоголь в «безалкогольному пиві» є і це факт. Вміст алкоголю в звичайному пиві знаходиться в межах 3 -5,5%, в «безалкогольному пиві» знаходиться в середньому 0,5%, хоча буває і більше. Це говорить про те, що безалкогольне пиво зовсім не безалкогольне.

У ряді деяких експериментів з’ясувалося що, якщо після вживання «безалкогольного пива» відразу дихнути в алкотестер, прилад покаже вміст алкоголю в крові більше ніж 0,00, тому що алкогольні пари ще не встигли вивітритися з порожнини рота. Але якщо почекати деякий час, ми помітимо, що алкотестер покаже 0,00 проміле. Виходить, чим більше ми вжили такого пива, тим довше потрібно почекати, щоб воно вивітрилося. Для прикладу після спустошення однієї банки потрібно почекати не менше десяти хвилин, перед тим як сісти за кермо.

Всі звичайно добре можна випити, почекати і нічого не буде, але це не так. По перше не всі алкотестери однакові, один буде показувати занижені показники інший завищені, залежно від фірми виробника. По друге ви не застраховані від можливого впливу такого пива на ваш організм (втрата уважності, уповільнення реакції), що може призвести до аварії. У третьому працівники ДАІ, відчувши найменший запах алкоголю, можуть попросити вас вийти з машини і дихнути в трубочку або чого більше поставити автомобіль на штраф стоянку і поїхати на експертизу. Виходить потрібно зайвий раз замислитися чи варто пити безалкогольне пиво, щоб піти від однієї проблеми і прийти до іншої.

загрузка...
Еще одна новость

Що чекає Запорізький автомобілебудівний завод у майбутньому

22.10.2017 г. в 17:36, autotheme.info

Український уряд планує створити програму розвитку українського автопрому. Запорізький автомобілебудівний завод має намір взяти участь у формуванні цієї стратегії. Тим більше, що необхідність в розумінні з боку влади виникла вже давно. Фахівці стверджують — в існуючих нині умовах українське виробництво з галузі автомобілебудування не розвивається,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Двічі інвалід: Киян обурив новий «герой парковки» (Фото)

22.10.2017 г. в 17:36, mmr.net.ua

У мережі обговорюють «героя парковки» в Києві, який припаркував автомобіль Audi відразу на двох місцях для людей з обмеженими можливостями. Фото опубліковано на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook. «Київ. Вулиця Предславинська (Печерський район. – Ред.). Дабл», – йдеться у повідомленні. Зазначимо, в мережі обговорюють знімок. «Ну,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть