"Ігнорування ВР проблеми тільки загострює її": Москаль прокоментував своє розпорядження про пересічку

06.11.2017 г. в 10:12, zak-kor.net

Тема, яка вже довгий час дискутується на Закарпатті, - доля пересічників - залишається все ще актуальною.

– Більше двох років, із часу призначення на Закарпаття, я докладаю максимум зусиль, щоб врегулювати питання так званої «пересічки» (користування громадянами України автомобілів з іноземною реєстрацією), – заявляє Геннадій Москаль. – Вирішити його можна тільки на законодавчому рівні. Разом із «пересічниками» ми розробили законопроект, я неодноразово писав звернення в Кабмін і Верховну Раду, організовував зустрічі з Комітетом із податкової та митної політики. На сьогодні всім зрозуміло, що Митний кодекс України написаний нефахово й застарів, до нього необхідно вносити зміни.

Норма, за якою громадянин України за кермом автомобіля з іноземною реєстрацією в’їжджає в Україну, тобто до себе додому, в режимі транзиту – це повний абсурд! Такого не може бути апріорі. Крім того, ніхто в Кабміні чи «митному комітеті» Верховної Ради не може пояснити, для чого власники автомобілів з іноземною реєстрацією кожні 10 днів (а в межах однієї митниці – кожні п’ять днів) змушені виїжджати за кордон і знову повертатися в Україну. Вони не платять мито чи збори, просто створюють черги і стають залежними від постійних «пересічок». Йде якась незрозуміла гра держави з громадянами. Це все одно, що на законодавчому рівні примусити кожного власника закордонного паспорта кожні п’ять днів виїжджати в якусь із сусідніх країн.

Потім, як поліція зможе фіксувати відеокамерами порушення правил дорожнього руху «пересічниками»? Хто встановить особи водіїв, котрі їздять на литовських, словацьких, польських, угорських чи інших номерах країн Євросоюзу? І кому відправляти квитанції про сплату штрафу – країнам ЄС?

Своїм розпорядженням я ще раз хочу звернути увагу уряду та Верховної Ради на проблему «пересічки» і таким чином спонукати вирішити її. Проблема не зникне сама по собі, адже люди купують уживані автомобілі за кордоном не від хорошого життя, а через відсутність грошей. Заодно хочу нагадати, що всі розпорядження голови ОДА, згідно із Законом України про місцеві державні адміністрації, підлягають виконанню на території області. Той, хто з ними не згідний, хай подасть позов до Окружного адміністративного суду й спробує їх скасувати.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты рассказали, какими способами можно облегчить жизнь автомобилиста зимой

06.11.2017 г. в 10:12, avtodream.org

В преддверии зимы автоэксперты выясняли, какими способами можно облегчить жизнь автомобилистов в студеную пору года. Прежде всего автовладельцам стоит помнить, что оставляя машину ночевать на стоянке, колеса не должны находиться в луже, иначе за ночь авто просто вмерзнет в нее. Также рекомендует тщательно вычищать колесные арки от снежной каши,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Кривому Розі водій маршрутки брутально висловився про посвідчення учасника АТО

06.11.2017 г. в 10:12, zaxid.net

У Кривому Розі Дніпропетровської області стався конфлікт у маршрутці через посвідчення учасника бойових дій. Це сталося, коли захисник Донецького аеропорту Володимир Янович хотів скористатися правом на пільговий проїзд у громадському транспорті, повідомив «5 канал». «Дістаю і показую водієві своє посвідчення учасника бойових дій. Ну, водій сказав…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть