І знов техогляд. Українські автівки перевірятимуть за стандартами ЄС

06.11.2017 г. в 21:51, report.if.ua

Введення перевірок придатності до експлуатації на всі транспортні засоби в Україні ‒ як комерційні, так і приватні ‒ та їхнє приведення до стандартів Європейського Союзу підвищить безпеку на дорогах і зменшить забруднення довкілля.

Такого висновку дійшли експерти проекту технічної допомоги «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні» (проект AASISTS), що фінансується Європейським Союзом, під час робочої зустрічі 6 листопада 2017 року у Міністерстві інфраструктури України.

«Широке використання перевірок придатності транспортних засобів до експлуатації матиме позитивні наслідки для різних категорій населення, сприятиме захисту життя та здоров’я людей, підвищуючи безпечність автомобілів на дорогах та вулицях та сприяючи зменшенню забруднення від викидів вихлопних газів. Така перевірка ‒ частина низки заходів, які спрямовані на забезпечення відповідності стандартів дорожньої безпеки в Україні до найбільш вимогливих норм законодавства Європейського Союзу», ‒ наголосив Альберт Бергонзо, експерт проекту AASISTS.

Запрошений експерт із Франції, голова Департаменту з питань перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації Міністерства екологічного та солідарного переходу Катрін Б’єт, презентувала зразки прийнятих норм та стандарти ЄС співробітникам Мінінфраструктури, посадовим особам, які беруть участь у роботі пунктів перевірки транспортних засобів, а також представникам автомобільних перевізників, асоціацій автомобілістів. Вона поділилася власним досвідом створення надійної системи пунктів перевірки автомобілів та моніторингу роботи цієї системи у Франції.

Робоча зустріч охопила питання, пов’язані з відповідною нормативною базою ЄС, впровадженням та контролем виконання нормативних документів, сертифікацією транспортних засобів та моніторингом технічних центрів. Учасники заходу обговорили питання щодо впровадження відповідних директив ЄС та підготовки до розробки подальших вторинних законодавчих актів.

загрузка...
Еще одна новость

Вот почему не стоит толкать машину на крутом спуске

06.11.2017 г. в 21:51, avtoblog.ua

Яркая демонстрация того, как никогда не нужно делать. Чудак решил толкнуть свой автомобиль на асфальтовом спуске и будто бы не знал, что он очень быстро наберёт скорость, и машину придётся как-то ловить. Для этого парня все закончилось плачевно.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Експерти розкрили масштабну схему обману автомобілістів

06.11.2017 г. в 21:51, asn.in.ua

Реальна витрата пального нових автомобілів у Європі в середньому на 42% вища за показники, заявлені виробниками. Такі результати дослідження незалежної організації Міжнародна рада з екологічно чистого транспорту (ICCT) оприлюднила газета Westdeutsche Allgemeine Zeitung, передає ASN. Експерти організації проаналізували 1,1 млн автомобілів у восьми…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть