Нові водійські права для ЄС. Скільки коштують та як отримати

07.11.2017 г. в 00:27, mmr.net.ua

Українських водіїв, які часто подорожують Європою, змусять змінити права, передає MMR.

З 1 січня автовласники, які мають документи без терміну, можуть не потрапити до країн Європи. Наші водії вже критикують новації.

Старі ламіновані права безстрокові, а от у Європі водійські документи видають лише на певний термін, після якого необхідно підтвердити свої водійські вміння. Тож українцям, які хочуть виїжджати за кордон, необхідно отримати нові права.

Нові водійські права тепер видають не у МРЕВ, а в сервісних центрах МВС. Їхня вартість всього 2 сотні гривень.

Натомість, українців, які мають пластикові водійські права на 50 років, змінювати документ поки не зобов’язують. Хоча в планах депутатів ухвалення поправок до закону про дорожній рух, де чітко пропишуть, що права українці отримуватимуть лише на певний період – на 5 та 15 років, як це у Європі.

загрузка...
Еще одна новость

І знов техогляд. Українські автівки перевірятимуть за стандартами ЄС

07.11.2017 г. в 00:27, report.if.ua

Введення перевірок придатності до експлуатації на всі транспортні засоби в Україні ‒ як комерційні, так і приватні ‒ та їхнє приведення до стандартів Європейського Союзу підвищить безпеку на дорогах і зменшить забруднення довкілля. Такого висновку дійшли експерти проекту технічної допомоги «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вот почему не стоит толкать машину на крутом спуске

07.11.2017 г. в 00:27, avtoblog.ua

Яркая демонстрация того, как никогда не нужно делать. Чудак решил толкнуть свой автомобиль на асфальтовом спуске и будто бы не знал, что он очень быстро наберёт скорость, и машину придётся как-то ловить. Для этого парня все закончилось плачевно.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть