В Україні буде нова підстава позбавлення прав керування

13.11.2017 г. в 08:02, autotheme.info

Українські громадяни, ухиляються від сплати аліментів на дітей, можуть втратити право на керування автомобілем.

З такою ініціативою виступило міністерство юстиції, повідомляє Урядовий портал.

Міністр юстиції Павло Петренко презентував проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів».

Законопроект передбачає більш суворі санкції проти батьків, які не платять аліменти. Одним з покаранням є позбавлення права керувати транспортним засобом до повного погашення заборгованості. Також в проекті закону запропоновано заборонити неплатників аліментів виїжджати за кордон, а також користуватися зброєю і полювати.

За словами Павла Петренка, зараз в органах виконавчої служби зареєстровано 540 тис. Проваджень про стягнення аліментів. Тобто, їх не отримує кожна п’ята дитина, якій вони належать за законом.

загрузка...
Еще одна новость

ДТП: особенности рассмотрения дел

13.11.2017 г. в 08:02, sud.ua

Смотрите видеосюжет о том, как суд рассматривает дела о ДТП и как определяет вину участника аварии. Дела, касающиеся дорожно-транспортных происшествий, имеют свои особенности. О том, кого суд привлекает к делу и какие методы использует для определения вины участников аварии, вы узнаете в нашем выпуске «Спроси юриста».

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ C20.2 – самоскид з вдалим компонуванням, як у вантажівок MAN

13.11.2017 г. в 08:02, mmr.net.ua

КрАЗ С20.2 (в англійській транскрипції (KrAZ C20.2) – це сімейство сучасних вантажних автомобілів, оснащених системою самоскидання. Випускаються вони на АвтоКрАЗі і мають схему «кабіна над двигуном», а також колісну формулу 6х4. Основним призначенням подібних машин є перевезення сипучих вантажів по грунтових дорогах, а так само по трасах з твердим…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть