В Україні є нова причина позбавляти водійських прав

18.11.2017 г. в 09:02, www.pravda.com.ua

В Україні прагнуть підсилити відповідальність батьків за несплату аліментів. Згідно із законопроектом, якщо один із батьків не сплачує аліментів понад 6 місяців, то його можуть позбавити права керування ТЗ терміном на півроку. Якщо заборгованість більша ніж за 6 місяців, то правопорушникам можуть тимчасово заборонити виїжджати за межі країни. Не застосовуватимуть дані методи покарання до людей з інвалідністю та до тих, хто за кермом заробляє на життя. Про це повідомляє «Українська правда».

загрузка...
Еще одна новость

В Україні з’явився електормобіль за доступною ціною

18.11.2017 г. в 09:02,

Електромобіль за 150 тисяч гривень - реальність? Так! На тому тижні в міжнародному виставковому центрі глядачів вразила оця маленька машинка. Авто важить лише кілька сотень кілограмів і повністю заряджається за 8 годин.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Вінниці розробили новий автомобіль

18.11.2017 г. в 09:02, vntu.edu.ua

Лeгкий тaктичний aвтoмoбiль, рoзрoблeний у Вiнницькoму нaцioнaльнoму тeхнiчнoму унiвeрситeтi, дeбютувaв у Мiжнaрoднoму вистaвкoвoму цeнтрi в Києвi, дe жoвтнi прoхoдилa XIV Мiжнaрoднa спeцiaлiзoвaнa вистaвкa «Збрoя тa бeзпeкa – 2017» ЛТA — лeгкий тaктичний aвтoмoбiль рoзрoбляли нaукoвцi тa студeнти ВНТУ у спiвпрaцi з фaхiвцями кoмпaнiї «Тeхiмпeкс»…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть