Щоб помити авто взимку слід знати 5 хитрощів

19.11.2017 г. в 00:10, mmr.net.ua

Щороку зима в Україні проходить по-різному, тому універсальної поради щодо миття авто немає. Якщо на вулиці 10 градусів морозу, то мити авто немає необхідності. Якщо є температура коливається від мінусової до плюсової, то питання мийки стоїть гостріше.

Gazeta.ua пропонує основі поради з миття автомобіля взимку.

Звертайте увагу на мийку днища автомобіля. Найбільше це стосується випадків, коли температура коливається від мінусової до плюсової. Коли стабільний “мінус”, бруд на автомобілі то примерзає, то тане. Це викликає корозійні процеси. Впливають на пришвидшену корозію металу сіль і хімічні реагенти, які дорожні служби посипають автодороги. Ця хімія чіпляється до днища авто і викликає корозію.

Використовуйте автохімію. При підготовці автомобіля до зими, його потрібно добре вимити, але після мийки, покрийте автомобіль воском. Так до машини буде приставати менше бруду і не виникатиме бажання зайвий раз заїхати на автомийку.

Не мийте автомобіль в сильний мороз. Чим нижче температура повітря, тим повільніше процес корозії. Немає потреби зайвий раз “розморожувати” автомобіль. При неправильної мийці ви створите собі додаткові проблеми – можуть закріжаніті замки, петлі та інші важкодоступні місця, в які під час мийки потрапляє волога.

Якщо немає можливості сушити авто в теплому приміщенні після мийки, заведіть машину і відкрийте всі двері і багажник. Опалення салону повинно бути вимкненим. Процес повинен тривати близько 10 хвилин, щоб автомобіль зігрівся після мийки.

Продувайте стисненим повітрям замки і петлі дверей. Також можна застосувати хімію типу WD-40 для дверних петель. Також добре просушіть ущільнювачі і “пройдіться” по них силіконом.

загрузка...
Еще одна новость

Алкоголь в авто. Чи можна за кермо, якщо вчора пив?

19.11.2017 г. в 00:10, mmr.net.ua

Навіть на ранок після застілля алкотестер цілком може показати перевищення норми алкоголю в крові. З настанням новорічних свят у багатьох водіїв виникає резонне питання: чи можна за кермо якщо вчора пив. Тут не все так однозначно, як могло б здатися на перший погляд. Алкоголь в авто – це погано в будь-якому випадку. Щорічно з вини п’яних водіїв…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Что сулит украинским водителям жизнь без пробок и тянучек

19.11.2017 г. в 00:10, autonews.ua

Количество автомобилей в Украине на тысячу населения превысило 200 штук. Как результат, ежедневно водители в крупных и даже небольших городах сталкиваются с пробками. Особенно остро дорожные заторы замечают в городах-миллионниках. И кто бы что ни говорил, но только самого спокойного человека может не раздражать потеря, как минимум, получаса времени…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть