У МВС пояснили, чому зупиняють “євробляхи” на дорогах

19.11.2017 г. в 22:09, mi100.info

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив необхідність зупиняти автомобілі на іноземних номерах у країні, яка воює. Про це він заявив в ефірі на одному з телеканалів, передає прес-служба міністерства.

Як міністр внутрішніх справ я повинен гарантувати функцію безпеки, тому я і кажу, що більший контроль дасть більшу безпеку, але разом із вами я виступаю за те, щоб права не порушували, – наголосив Аваков.

За його словами, питання автомобілів з іноземною реєстрацією потребує негайного врегулювання. Він вважає, що вирішувати це питання треба не в бік жорсткої фіскальної ситуації, але і не в бік “завозьте весь мотлох, який є”.

Коли фіскали тиснуть з одного боку, а громадськість тиснуть з іншого боку, тоді ми знайдемо баланс. А просто один одного знищувати ‑ це неправильно, – наголосив очільник МВС.

Аваков також повідомив, що коли автомобіль в’їжджає в країну тимчасово, то не реєструється в базі даних.

Якщо ти іноземець і заїхав у країну, проїжджаючи з Магадана в Лондон і їдеш всього шість годин, то тебе не реєструють в постійній базі. Ти просто транзитний. А якщо ти робиш вигляд, що ти їдеш, умовно, з Магадана в Кострому через Україну і знаходишся тут шість або вісім місяців, а потім приїжджаєш і блокуєш дороги перед Радою. Як забезпечити цей процес ‑ це питання фіскальної служби, яка повинна запропонувати відповідні механізми, – зазначив міністр.

загрузка...
Еще одна новость

Между властью и владельцами машин на еврономерах ведутся активные торги

19.11.2017 г. в 22:09, ru.golos.ua

По поводу легализации машин на европейских номерах между властью и владельцами авто ведутся активные торги. Об этом в комментарии ГолосUA сообщил эксперт по транспортным вопросам Вячеслав Коновалов. «Между властью и владельцами машин на европейских номерах ведутся активные и сильные торги. Изначально они велись за легализацию таких авто после уплаты в казну 300 или 500 евро, но когда власть увидела, что на акцию протеста пришло всего лишь 15 тысяч автолюбитиелей вместо обещанных 100 тысяч, они решили резко поднять ставки за легализацию данных автомобилей до 1500 – 2000 тысяч евро»,- сказал В. Коновалов. По его словам, для того, чтобы водители были сговорчивее их пугают законопроектами о лишении свободы и огромных штрафах. «Владельцев машин на еврономерах не будут сажать в тюрьму. Возможно, будут единичны…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЗАЗ-970В «Цілина» один із перших мінівенів у світі

19.11.2017 г. в 22:09, mmr.net.ua

ЗАЗ-970В «Цілина» – 6-ти місний мінівен. Один з перших не лише в Радянському союзі, але і в автопромисловості в цілому. У 1962 році, поряд з фургоном ЗАЗ-970Б і пікапом ЗАЗ-970Г був створений шестимісний мікроавтобус (за нинішньою класифікацією – мінівен) ЗАЗ-970В. Сидіння другого і третього ряду були сконструйовані складними, тому автомобіль був, по суті, вантажопасажирських – при складених двох задніх сидіннях він міг перевозити 175кг вантажу, а при складених двох рядах сидінь – 350кг вантажу. Як і у фургона ЗАЗ-970Б, двигун помітним “горбом” розміщався в салоні, чому два сидіння третього ряду були роздільними і розміщені на відстані один від одного – між ним розташовувався сервісний люк для доступу до двигуна. На відміну від фургона, в сало…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть