Легалізація «євроблях»: українців чекають нововведення

19.11.2017 г. в 23:25, autotheme.info

Український уряд висунув пропозицію по легалізації автомобілів з європейськими номерами. Відповідні норми передбачаються проектом закону №7286 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху», передає Автотема.

У прикінцевих положеннях до проекту закону Кабінет міністрів пропонує зобов’язати всіх власників іноземних номерів пройти держреєстрацію протягом 10 робочих днів після перетину українського кордону.

Вимога пошириться на всі авто, що тимчасово ввозяться на митну територію України більш ніж на 90 днів.

Втім, сам порядок реєстрації, а також суми мит і зборів, які можуть стягуватися з користувача, поки невідомі. Якщо законопроект буде підтриманий Радою, уряд повинен розробити правила протягом 3-х місяців.

Відповідно до припущень, норма не випадково потрапила в законопроект «про безпеку руху». Адже зараз довести причетність власника авто на єврономерах до ДТП вкрай складно.

загрузка...
Еще одна новость

У МВС пояснили, чому зупиняють “євробляхи” на дорогах

19.11.2017 г. в 23:25, mi100.info

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив необхідність зупиняти автомобілі на іноземних номерах у країні, яка воює. Про це він заявив в ефірі на одному з телеканалів, передає прес-служба міністерства. Як міністр внутрішніх справ я повинен гарантувати функцію безпеки, тому я і кажу, що більший контроль дасть більшу безпеку, але разом із вами я…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Между властью и владельцами машин на еврономерах ведутся активные торги

19.11.2017 г. в 23:25, ru.golos.ua

По поводу легализации машин на европейских номерах между властью и владельцами авто ведутся активные торги. Об этом в комментарии ГолосUA сообщил эксперт по транспортным вопросам Вячеслав Коновалов. «Между властью и владельцами машин на европейских номерах ведутся активные и сильные торги. Изначально они велись за легализацию таких авто после…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть