Киевляне оригинально отомстили наглым «героям парковки»

20.11.2017 г. в 07:33, kiev.sq.com.ua

Жители столицы измазали машины кусками грязи, напомнив, что парковаться на газонах нельзя.

С автовладельцами, которые оставили свои машины в неположенном месте, неизвестные мстители разобрались народными методами, передает kiev.sq.com.

Два автомобиля, которые припарковали на газоне напротив банковского учреждения на бульваре Вацлава Гавела, измазали грязью. А на лобовых стеклах машины нанесли надпись «газон».

Это уже не первый случай, когда киевляне ставят на место автохамов. Недавно в столице лобовое стекло авто «героя парковки» измазали использованным детским памперсом.

загрузка...
Еще одна новость

Легалізація «євроблях»: українців чекають нововведення

20.11.2017 г. в 07:33, autotheme.info

Український уряд висунув пропозицію по легалізації автомобілів з європейськими номерами. Відповідні норми передбачаються проектом закону №7286 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху», передає Автотема. У прикінцевих положеннях до проекту закону Кабінет міністрів пропонує зобов’язати всіх власників іноземних номерів пройти держреєстрацію протягом 10 робочих днів після перетину українського кордону. Вимога пошириться на всі авто, що тимчасово ввозяться на митну територію України більш ніж на 90 днів. Втім, сам порядок реєстрації, а також суми мит і зборів, які можуть стягуватися з користувача, поки невідомі. Якщо законопроект буде підтриманий Радою, уряд повинен розробити правила протягом 3-х місяців. Відповідно до припущень, норма не випадково…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У МВС пояснили, чому зупиняють “євробляхи” на дорогах

20.11.2017 г. в 07:33, mi100.info

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив необхідність зупиняти автомобілі на іноземних номерах у країні, яка воює. Про це він заявив в ефірі на одному з телеканалів, передає прес-служба міністерства. Як міністр внутрішніх справ я повинен гарантувати функцію безпеки, тому я і кажу, що більший контроль дасть більшу безпеку, але разом із вами я виступаю за те, щоб права не порушували, – наголосив Аваков. За його словами, питання автомобілів з іноземною реєстрацією потребує негайного врегулювання. Він вважає, що вирішувати це питання треба не в бік жорсткої фіскальної ситуації, але і не в бік “завозьте весь мотлох, який є”. Коли фіскали тиснуть з одного боку, а громадськість тиснуть з іншого боку, тоді ми знайдемо баланс. А просто один одного знищувати ‑ це неправильно, – наголосив очільник МВС. Аваков тако…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть