Українці придумали нові схеми по ввозу "євроблях"

20.11.2017 г. в 09:02, autonews.ua

Схеми, за якими для українців привозять автомобілі на «єврономерах», весь час удосконалюються. Причому мова не обов’язково йде про те, щоб їх ускладнювати. Навпаки, з’явилися відносно прості варіанти, як ввезти машину в Україну і «втратити» її для перевіряючих органів.

Не так давно в групах, де продають нерозмитнені автомобілі, стали розганяти інформацію про схему «довічного транзиту».

«Суть така, що нібито потрібно ввезти машину в режимі транзиту (5-10 днів), прострочити цей термін і заплатити штраф 8100 грн. Нібито після цього машина стає «вічно транзитною» і наступного разу власника ніхто не покарає. Після цього багато хто заганяли машини на себе у режимі транзиту і не морочилися з «верблюдами». Ця схема підломила заробітки «верблюдів». Багато хто стали шукати поляків чи литовців, які безпосередньо доставляли машини до польського кордону, а вони там їх забирали і самі завозили. Після цього машина «губилася» в Україні. Таких машин дуже багато», — розповідає autonews.ua автоексперт Сергій Креймер.

Інший варіант «втратити» авто перед контролюючими органами — завезти його в Україну і отримати довідку про його повне знищення. «Далі машина перебуває тут навіки-вічні. Але ця схема досить дорога і здебільшого використовується на дорогих машинах, які з якихось причин не можуть виїхати за територію України», — додає Сергій Креймер.

Ще з новенького — американські машини на «повітряній реєстрації. «Таких у нас дуже багато. Вони були завезені з США і Канади. Вони «зависли у повітрі», і рідко хто вивозить їх через територію України раз на рік. Тобто вони теж у вічному режимі тимчасового ввезення. На тому ж auto.ria можна знайти оголошення про продаж «вічного» автомобіля. Тобто, свого часу він був завезений громадянином США, який поставив на нього тимчасові номери, через рік зняв з обліку для вивезення машини, але машину не вивіз. Такі машини потрапляють у вічну «сіру зону», і на сьогодні вивезти їх не реально», — говорить автоексперт.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве пьяный таксист устроил серьезное ДТП. Видео

20.11.2017 г. в 09:02, hronika.info

В столице таксист службы "Фаворит", находясь в состоянии алкогольного опьянения, устроил ДТП. Инцидент произошёл сегодня вечером, на улице Автозаводской. Известно, что таксист, управляя автомобилем "Деу", не справился с управлением, выехал на рельсы и въехал в ограждение рядом с трамвайной остановкой. В результате ДТП горе-водитель пострадал…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Спорткар, который стоит как 5 Bugatti Chiron

20.11.2017 г. в 09:02, topgir.com.ua

На аукцион RM Sotheby’s выставлен редкий кабриолет Ferrari 250 GT California Spider LWB. Купить Феррари 250 1959 года предлагают за невероятные $14 млн., то есть это цена пяти Bugatti Chiron! Эксперты прогнозируют, что в ходе торгов цена Ferrari может вырасти и до 17 миллионов. В принципе, цена объяснима, ведь кабриолет Ferrari 250 California –…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть