Литва зробила офіційну заяву щодо нерозмитнених авто в Україні

22.11.2017 г. в 13:11, www.autocentre.ua

Останнім часом в Мережі активно поширювалася інформація про те, що Литва тим чи іншим чином пов’язана з перевіркою нерозмитнених авто в Україні, передає Autocentre.ua.

Зокрема, стверджувалося, що литовська митниця ініціювала розслідування відносно машин на “єврономерах”, які ввозяться в Україну. Крім того, про спільну роботу в цьому напрямку з балтійськими колегами заявили і в Державній фіскальної служби України.

Але, як з’ясувалося, насправді Литовська Республіка не починала будь-яких подібних дій. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті відомства, яке було опубліковано ще 16 листопада (але ЗМІ звернули на нього увагу тільки зараз).

“Митниця Литви, в світлі нещодавно поширеною в засобах масової інформації, повідомляє, що ні ініціювала ніякого розслідування транспортних засобів, зареєстрованих в Литві і використовуваних в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Однак Литва не заперечує, що надає інформацію українській стороні за всіма її запитам. Крім того, в українських митників є доступ до литовської базі даних реєстрацій авто.

“Митниця Литви і Державна фіску служба України співпрацюють відповідно до Угоди про партнерство між ЄС і Україною. Українські колеги постійно контактують з митницею Литви щодо порушень митного законодавства і отримують всю необхідну інформацію від митниці Литви “, – підкреслюють у відомстві Литовської Республіки.

загрузка...
Еще одна новость

Социализм по-украински: как работают и сколько зарабатывают на автозаводах

22.11.2017 г. в 13:11, etcetera.media

В Украине открываются все новые предприятия по производству комплектующих для европейских автосборочных заводов. По условиям труда они выгодно отличаются от большинства других производств. ЗАРПЛАТА. По данным Auto-Consulting средняя зарплата рабочих на подобных предприятиях составляет 8,7-10 тысяч гривень. При этом она полностью официальна. Дополнительные…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На черкаському летовищі відбулося ефектний фінал кубку автомобільної федерації України

22.11.2017 г. в 13:11,

Летовище замість ралійної траси! На такий експеримент вдалися організатори фінального в цьому сезоні автомобільного змагання. 4 десятки пілотів з усіх куточків України буквально літали черкаською злітною смугою.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть