З нового року в Україні посилять контроль за обігом пального

23.11.2017 г. в 11:00, glavcom.ua

З 1 січні 2018 року підприємства, які здійснюють виробництво і обіг пального, повинні бути обладнані витратомірами та рівнемірами

Кабінет міністрів України затвердив порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів і рівнемірів - лічильників, які повинні використовувати підприємства, що здійснюють виробництво та обіг пального.

Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, відповідну постанову було ухвалено на засіданні уряду 22 листопада. На виконання норм Податкового кодексу з 1 січні 2018 року підприємства, які здійснюють виробництво і обіг пального, повинні бути обладнані витратомірами та рівнемірами.

Кабмін визначив порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів і рівнемірів - лічильників рівня пального в резервуарі, а також порядок передачі облікових даних з них електронними засобами зв'язку контролюючим органам.

Згідно з постановою, ведення реєстру здійснює Державна фіскальна служба (ДФС), підприємства щодня відправляють ДФС електронні документи із зазначенням обсягу обігу пального, в реєстрі міститься інформація про розпорядників акцизних складів, витратоміри і рівнеміри.

У Мінфіні відзначили, що вказана міра дасть змогу скоротити обсяги тіньового обігу пального і забезпечить справедливі умови для всіх гравців на ринку.

загрузка...
Еще одна новость

Бориспільська трагедія: чому водій, який на смерть збив пішохода, досі не покараний

23.11.2017 г. в 11:00,

У січні 2017-го на в’їзді до Борисполя на пішохідному переході на смерть збили хлопця. Пройшов вже майже рік, чи отримав покарання винуватець?

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Провтикав знак - розбив три авто

23.11.2017 г. в 11:00,

На перехресті, де головна змінює напрямок, юнак знаку не помітив. Наслідок - ДТП. Відволікла увагу молода пасажирка, брак досвіду чи банальна неуважність?

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть