Литва зробила офіційну заяву щодо нерозмитнених авто в Україні

23.11.2017 г. в 23:06, mashyna.com.ua

Останнім часом в Мережі активно поширювалася інформація про те, що Литва тим чи іншим чином пов’язана з перевіркою нерозмитнених авто в Україні, передає Твоя МАШИНА з посиланням на Autocentre.ua.

Зокрема, стверджувалося, що литовська митниця ініціювала розслідування відносно машин на “єврономерах”, які ввозяться в Україну. Крім того, про спільну роботу в цьому напрямку з балтійськими колегами заявили і в Державній фіскальної служби України.

Але, як з’ясувалося, насправді Литовська Республіка не починала будь-яких подібних дій. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті відомства, яке було опубліковано ще 16 листопада (але ЗМІ звернули на нього увагу тільки зараз).

“Митниця Литви, в світлі нещодавно поширеною в засобах масової інформації, повідомляє, що ні ініціювала ніякого розслідування транспортних засобів, зареєстрованих в Литві і використовуваних в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Однак Литва не заперечує, що надає інформацію українській стороні за всіма її запитам. Крім того, в українських митників є доступ до литовської бази даних реєстрацій авто.

“Митниця Литви і Державна фіску служба України співпрацюють відповідно до Угоди про партнерство між ЄС і Україною. Українські колеги постійно контактують з митницею Литви щодо порушень митного законодавства і отримують всю необхідну інформацію від митниці Литви “, – підкреслюють у відомстві Литовської Республіки.

загрузка...
Еще одна новость

Пограничники вновь конфисковали нерастаможенные авто

23.11.2017 г. в 23:06, autotheme.info

В Украине зафиксированы новые случаи наложения штрафов на обладателей нерастаможенных авто. На сей раз речь идет о 3-х украинцах, эксплуатирующих автомобили на еврономерах на территории Украины. По информации Госпогранслужбы, в рамках оперативно-профилактических мероприятий «Мигрант», сотрудники оперативных подразделений Госпогранслужбы совместно с Национальной полицией и ДФС в г. Бердянск обнаружили 3 транспортных средства с регистрацией стран Евросоюза, которые были ввезены на территорию Украины с нарушением таможенного законодательства. На владельцев автомобилей наложено штрафов на сумму более 1 млн. 600 тысяч гривен. Обнаруженные автомобили представителями таможни временно конфискованы. Напомним, недавно всего за неделю владельцев нерастаможенных авто оштрафовали на 8 млн. гривен. К слову, на сегодняшний день, рекордный штраф за езду на нерастаможенном авто составля…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Провал поліцейської реформи: українські водії обурені новим законопроектом

23.11.2017 г. в 23:06, visti.pro

Новий законопроект, який минулого тижня внесли до Верховної Ради, викликав велику хвилю обурення в Мережі. Він передбачає не тільки підвищення штрафів і кримінальну відповідальність за “п’яні” ДТП з постраждалими, але і ряд нових вимог, що стосуються спілкування водіїв та правоохоронців. Повна назва законопроекту — “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”. У Верховній Раді його зареєстрували 14 листопада під № 7286 . У пояснювальній записці до документа зазначено, що його мета — “забезпечити створення безпечних умов для учасників дорожнього руху, збереження життя і здоров’я громадян, а також підвищення ефективності впливу на дисципліну учасників дорожнього руху”. Більшість положень цього законопроекту не викликають…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть