З’явилася погана новина для власників авто на газу

24.11.2017 г. в 19:27, mashyna.com.ua

Українські перевізники вже використали усі дозволи на перевезення автогазу з Республікою Білорусь автотранспортом до кінця року.

Дозволи на перевезення автотранспортом скрапленого газу з Білорусі, які Державна служба України з безпеки на транспорті «запасла» для видачі транспортним компаніям до кінця 2017 року, закінчилися. Цю інформацію підтверджують як власні джерела ресурсу, так і офіційні дані «Укртрансбезпеки».

Кількість двосторонніх дозволів, що дають право на транспортування автогазу з Білорусі з метою імпорту та продажу в Україні, обмежена рішенням українсько-білоруської комісії, щорічно встановлює квоту для перевізників різних вантажів. З дефіцитом дозволів операторам ринку доводилося стикатися і раніше, проте в 2017-му вони закінчилися (проблема стала очевидна ще в середині жовтня): позначився підвищений попит на пропан-бутановую суміш в кінці літа-початку осені.

Чим це все може обернутися для автомобілістів? Нової хвилі дефіциту або різкого подорожчання автогазу на українських заправках, мабуть, не буде. По-перше, мова йде тільки про автомобільні перевезення і тільки з Білорусі. Частка білоруського газу на українському ринку – більше 40%, але лише третина цього обсягу перевозять автотранспортом. До того ж, українські оператори в будь-який момент можуть звернутися за послугами до білоруських транспортних компаній, які ще не вичерпали свого ліміту дозволів.

Втім, зовсім вже без наслідків справу теж не обійдеться: розцінки «альтернативних» перевізників вище на 30-50%, що, на думку операторів ринку, збільшить вартість тонни зрідженого газу приблизно на 500-1000 грн (в залежності від довжини маршруту). Нестабільність в поставках автогазу з Білорусі триватиме до початку 2018 року, коли вступлять в силу нові дозволи для перевізників.

загрузка...
Еще одна новость

Водіям зробили важливе попередження

24.11.2017 г. в 19:27, autotheme.info

Прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій, з посиланням на інформацію Українського гідрометцентру, попереджає, що найближчим часом в західних областях України очікуються густі тумани. Видимість на дорогах складе 200 – 500 метрів, передає Автотема. Цієї ночі і вранці 25-го листопада 2017 року Львівській, Тернопільській, Волинській, Хмельницькій,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самые популярные схемы автоворов

24.11.2017 г. в 19:27,

На заметку автомобилистам. Нападают на водителей и похищают все — от дамских сумочек до машин. Часто с огнестрельным оружием, пишет 34.ua. Какие схемы злоумышленники используют чаще всего, и главное — как не стать их жертвой — смотрите в сюжете программы Детали. Как мы писали ранее, не передать словами: эмоции американцев во время теста…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть