Укрспирт планує змусити автомобілістів оплачувати збиткові спиртові підприємства

24.11.2017 г. в 20:45, informator.news

Виконуючий обов’язки голови держпідприємства “Укрспирт” заявив, що зовсім скоро ціни на бензин виростуть до семи гривень, через обов’язкове додавання біоетанолу у пальне.

Юрій Лучечко констатував, що більше 50% з 80-ти підприємств на утриманні “Укрспирт” нічого не виробляють, а все тому що вони не представляють собою конкурентів на ринку харчового спирту.

Як зазначає UBR, чиновник бачить сенс тільки в перепрофілювання цих компаній, вони повинні виробляти біоетанол.

Він запевнив, що продавати його будуть не в чесній конкурентній боротьбі, запропонувавши на законодавчому рівні зобов’язати виробників та імпортерів автомобільного пального додавати до складу продукції як мінімум 7-10% біоетанолу.

Керівник підприємства посилається на багаті західний досвід – 7% – це крапля на тлі Європи та Латинської Америки, там обов’язковий рівень добавки біоетанолу 50%.

Однак, експерти та аналітики таку ініціативу вважають безглуздою, адже Лучечко повторює грубу помилку – називає західний досвід прикладом, тим самим ігнорує рівень життя і зарплату простого українця.

Лучечко резюмував, що немає альтернативи водіям по вибору палива і в майбутньому його не нададуть.

загрузка...
Еще одна новость

Что девушки в бикини делают первым делом после аварии

24.11.2017 г. в 20:45, autorambler.ru

Классическое ДТП на светофоре получило неожиданный и даже курьезный финал. На видео из Нового Южного Уэльса (Австралия) в Honda Accord влетела Toyota Corolla, которая ехала на «красный». Далее следует самое интересное — из машины выходят сначала пострадавшие, а затем те, кто был в машине нарушителей. Будто на показе мод, из Toyota поочередно выходят…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З’явилася погана новина для власників авто на газу

24.11.2017 г. в 20:45, mashyna.com.ua

Українські перевізники вже використали усі дозволи на перевезення автогазу з Республікою Білорусь автотранспортом до кінця року. Дозволи на перевезення автотранспортом скрапленого газу з Білорусі, які Державна служба України з безпеки на транспорті «запасла» для видачі транспортним компаніям до кінця 2017 року, закінчилися. Цю інформацію підтверджують…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть