Чи варто утеплювати моторний відсік автомобіля?

26.11.2017 г. в 16:50, 1od.in.ua

Капот і в цілому моторний відсік автомобіля прийнято було утеплювати десь в 60-70 роки. Тоді в системі охолодження використовувалася вода, і тому була необхідність такого утеплення.

Зараз в цьому особливого сенсу немає, тому що охолоджуюча рідина не замерзає при негативних температурах. Більш того, сучасні автомобілі оснащені уприскуванням двигуна, який управляється електронним блоком управління, який коригує характеристики роботи мотора, в тому числі в залежності від температури навколишнього середовища. Якщо він розуміє, що на вулиці дуже холодно, то вносить в роботу двигуна відповідні корективи.

У регіонах з екстремально низькими температурами, де-небудь за Полярним колом, на Далекому Сході, є сенс утеплювати моторний відсік якимось способом додатково. Однак там часто водії навіть не глушать машину місяцями в сильні морози. У звичайних умовах Середньої смуги в цьому сенсу особливого немає. Якщо ж система двигун не прогріває і в салоні автомобіля стає холодно, то можна перед радіатором поставити картонку, якщо є така можливість, і не більше того. Більше ніяких заходів з утеплення моторного відсіку і двигуна не потрібно.

загрузка...
Еще одна новость

За парковку во втором ряду будут сажать в тюрьму

26.11.2017 г. в 16:50, autodriving.net

Если законопроект будет принят, то полиция сможет применять уголовное наказание к тем, кто перекрывает припаркованные автомобили. Такой законопроект был вынесен на рассмотрение в Израиле. Он приравнивает двойную парковку к таким преступлениям, как вождение без прав или в нетрезвом виде. «Каждый, кто хоть раз прождал два или три часа, из-за того,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Хитрощі, які знадобляться взимку автомобілістам

26.11.2017 г. в 16:50, mmr.net.ua

Що вищі кучугури за вікном, то більше радіють діти і сильніше сумують автомобілісти Аби швидко очистити машину від снігу і льоду, завести її і благополучно дістатися до місця призначення — варто скористатися 16 корисними порадами, які стануть в нагоді кожному водієві взимку. -- 7 хитрощів для очищення вікон і дзеркал від снігу і льоду 1. Підніміть…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть