Правила дорожнього руху: Кабмін вніс чергові зміни

27.11.2017 г. в 12:49, auto.ria.com

У новій редакції ПДР узгоджено кілька пунктів, які стосуються змін, внесених раніше до Закону України про дорожній рух, передає AUTO.RIA.com.

Чергова, 24-та (і, судячи з активності влади, не остання в цьому році) зміна у Правила дорожнього руху внесена. Підстава – постанова Кабміну №860 від 15.11.2017 року. У новій редакції змінено 5 пунктів, що стосуються пріоритетності транспортних засобів, які перебувають на перехрестях із круговим рухом.

Раніше, 28 квітня 2017 року, набули чинності зміни у Закон України про дорожній рух, в якому статтю 41 доповнили реченням «перевага на перехрестях, де організовано круговий рух, надається тим ТЗ, які вже рухаються по колу». У проекті закону, завдяки якому і були внесені такі зміни, також присутній пункт: «Кабміну впродовж 1 місяця привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом». Як показала практика – ПДР, які є постановою КМУ, відредагували з відчутною затримкою – через 7 місяців замість одного.

Що на практиці змінюється для водіїв: вноситься ясність у спірні моменти, які досі існували на рівні законодавчих актів. Тепер ПДР з кола дозволяють виїжджати з будь-якої смуги (якщо кругове перехрестя багатосмугове), крім випадків, коли напрямок руху на такому перехресті організовано за допомогою дорожніх знаків і розмітки.

Якщо сидячи в Facebook, ви вирішите дати відповідь на питання з тесту «у якому порядку ці ТЗ проїдуть перехрестя», коли на картинці зображене кругове перехрестя, яке по центру перетинають трамвайні колії й перед ним присутній трамвай – знайте: на всіх нерегульованих перехрестях рівнозначних доріг у трамвая є перевага, крім тих, де організовано круговий рух. Якщо є «кільце» з відповідним знаком, водій трамвая має пропустити всі ТЗ, які виїжджають з нього.

Що ж, технічні правки «на папері» внесені, нехай і з затримкою. Залишається сподіватися, що «правки», які стосуються встановлення «правильних» дорожніх знаків або демонтажу старих, які конфліктують з чинним законодавством, будуть завершені якомога швидше, щоб не вводити в оману водіїв. У будь-якому разі, наближаючись до кругового перехрестя, зменшіть швидкість і будьте пильними: не всі водії такі ж уважні, як ви. І, на жаль, далеко не всі вивчають кожне нововведення в автомобільне законодавство.

загрузка...
Еще одна новость

Почему стоит рассмотреть Хюндай Туксон в качестве своего будущего автомобиля

27.11.2017 г. в 12:49, «AvtoVod»

На данный момент выпускается очень много внедорожников, которые на самом деле таковыми не являются. Привлекательная внешность кроссоверов вовсе не гарантирует своим владельцам все преимущества внедорожников. Это только оформление, дизайн, который в последнее время стал особенно популярным. Но того же самого нельзя сказать о Хюндай Туксон. Этот автомобиль…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Все про жорсткі зміни до ПДР, які запрацюють уже за місяць, — МВС

27.11.2017 г. в 12:49, tsn.ua

З нового року в населених пунктах діятиме нове обмеження швидкості – 50 кілометрів за годину. Для того, щоб збільшити штрафи, потрібне ухвалення ВРУ. Вірогідно, парламент з легкістю піде на жорсткі кроки з огляду на кількість загиблих в автокатастрофах. Водіям слід приготуватися психологічно до того, що «листи щастя» повернуться, адже на дорогах планують…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть