“Єврономерам” на заздрість: в Україні запропонували ввести пільги на ввезення особливих авто

13.12.2017 г. в 23:20, vsviti.com.ua

До Верховної Ради внесено проект закону про скасування плати за розмитнення для ретро-автомобілів.

У законопроекті “Про внесення змін до Митного кодексу України з питання про історичні транспортних засобах” депутати пропонують звільнити від акцизу, мита і ПДВ історичні транспортні засоби, випущені понад 40 років тому, якщо ця модель не проводиться вже 25 років.

Культурну цінність авто визначатиме спеціальний уповноважений орган, він же буде видавати свідоцтво про визнання транспортного засобу історичним.

Ретро-авто пропонують поділити на оригінальні, автентичні, відновлені і перебудовані. Також планується ввести класифікацію за віком авто:

А (“ветеран”) – випущені до 31 грудня 1918 роки;

В (“вінтаж”) – із 1919 по 1930 роки;

С (“поствінтаж”) – із 1931 по 1945 роки;

D (“післявоєнні”) – із 1946 по 1960 роки;

Е (“шістдесятники”) – із 1961 по 1970 роки;

F (“сімдесятників”) – із 1970 до 1 січня 1987 року.

“Цей закон спрямований на усунення прогалин у законодавстві України, визначення правового статусу історичних транспортних засобів, прав і обов’язків їхніх власників, механізм взаємодії з державними органами та гармонізацію законодавства України до законодавства Європейського союзу”, – йдеться в проекті закону.

загрузка...
Еще одна новость

3 найпопулярніші методи викрадення авто

13.12.2017 г. в 23:20, 1od.in.ua

Кореспонденти видання 1od розвідали у страхових компаній найбільш поширені способи викрадення автотранспорту. Як ми давно вже знаємо – не буває стовідсоткового захисту від крадіжки. Це відноситься до всіх сфер діяльності людини. Не є винятком і транспортні засоби. Найбільш поширеним сучасним способом заволодіння чужим автомобілем – це перехоплення…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Наглядный пример, почему не стоит злить трактористов на дороге

13.12.2017 г. в 23:20, autotheme.info

Сеть покоряет видеоролик, в котором тракторист жестоко наказывает агресивного водителя и пассажира легковушки. Судя по видео, трактор и авто не поделили дорогу. И компания из легкового авто решила доказать свою правоту с помощью кулаков. То, что произошло дальше они и представить не могли. Предлагаем просмотреть видео.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть