Для електромобілів запровадять податкові пільги

14.12.2017 г. в 15:12, ukrainepravo.com

З 1 січня 2018 року парламент запропонував звільнити від сплати ПДВ та акцизного податку операції із ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами. Про це повідомляють у ДФС.

За відповідну ініціативу народні депутати проголосували у пакеті змін до Податкового кодексу. Відповідна норма діятиме протягом 2018 року.

Крім того, податкова пільга буде розповсюджуватися і на операції з подальшого постачання на митній території України електрокарів.

Наразі очікується підписання відповідного законопроекту Президентом України.

загрузка...
Еще одна новость

Неприємний сюрприз: як кияни провчили “героя парковки”

14.12.2017 г. в 15:12, autotheme.info

У Києві на Русанівці жителі навколишніх будинків вирішили залишити водієві-хаму “приємний” сюрприз. На авто, припарковане посеред пішохідного переходк, поклали пакет зі сміттям. Світлину опублікував очевидець Макс Пономарчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Переоборудование бусов: Украина стала Меккой для иностранцев

14.12.2017 г. в 15:12, autonews.ua

Услуга по переоборудованию грузовых микроавтобусов в пассажирские, когда-то очень востребованная у перевозчиков, сейчас в Украине практически умерла. Причина в высоких акцизах, установленных государством. Из-за этого сотни людей были вынуждены уехать на заработки в Польшу. Но есть и интересная тенденция — в Украину массово едут переоборудоваться иностранцы,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть