Перший безпілотний автомобіль з’явився на звичайних дорогах

15.12.2017 г. в 18:28, mashyna.com.ua

Перші в Японії випробування безпілотного автомобіля на дорозі загального користування розпочалися 14 грудня в місті Кота. Як повідомляє агентство Kyodo, для тестів була обрана 700-метрова ділянка шосе в центрі острова Хонсю.

Автономний мікроавтобус оснастили камерами і радарами, що дозволяють розпізнавати інші автомобілі, пішоходів і дорожні знаки. Поки машині дозволено їхати зі швидкістю не більше 15 км/год. За рухом безпілотника стежить оператор, який може зупинити авто в екстреній ситуації за допомогою системи дистанційного керування.

Тестовий екземпляр побудувала одна з японських венчурних фірм, в майбутньому такий транспорт планується використовувати в таксі. До березня наступного року такі ж тести повинні стартувати на більш жвавих вулицях в місті Нагоя, префектура Айті.

загрузка...
Еще одна новость

Що робити, якщо в бачку омивача замерзла рідина?

15.12.2017 г. в 18:28, 1od.in.ua

Як би ви не готувалися до зими, вона завжди і для всіх приходить несподівано. І в один прекрасний ранок ви прокидаєтеся, і, бачачи, що стовпчик термометра на вулиці істотно опустився, розумієте, «щось ви упустили». І в такі моменти будь-який водій починає згадувати, чи все він зробив перед різким похолоданням. Виявляється, що ні. Вийшовши до машини,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Броневик «Барханный кот» – в Украине и за ее пределами (видео)

15.12.2017 г. в 18:28, www.autocentre.ua

Израильская бронетехника славится своим высоким уровнем защиты и не случайно она эксплуатируется во многих странах. В том числе и в Украине, причем ни где-нибудь, а в СБУ. Именно здесь несет службы уникальный в своем роде бронеавтомобиль SandCat («Барханный кот») от производителя Plasan. Совсем недавно бронеавтомобили SandCat начали собираться…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть