"Євробляхи": штрафи за єврономери і як пригнати авто з-за кордону

15.12.2017 г. в 07:30, tsn.ua

За узаконення "євроблях" українці блокують Верховну Раду і комітети. Влада мстить за це мільйонними штрафами. Вже на сьогодні в бюджет вдалося стягнути штрафів на 38 мільйонів гривень. Наші журналісти перевірили, наскільки реально самостійно пригнати автомобіль з-за кордону. Чи дійсно проти європейських авто іде війна?

загрузка...
Еще одна новость

Украинская полиция получила 30 новых внедорожников

15.12.2017 г. в 07:30, autotheme.info

Национальная полиция Украины получила от Миссии Европейского Союза EUAM 30 новых внедорожников Nissan Patrol. Об этом стало известно от министра МВД Украины Арсена Авакова, который разместил в своем Twitter соответствующий пост. Данные автомобили поступили в распоряжение ведомства в рамках совместной рабочей программы. Внедорожники будут использоваться группами быстрого реагирования в труднодоступных районах Карпат и Полесья. Аваков выразил благодарность ЕС за предоставленные автомобили.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Повернення техогляду неминуче: коли чекати

15.12.2017 г. в 07:30, 24tv.ua

Повернення техогляду для українських автовласників неминуче. І як будь-який непопулярний захід, впроваджується він поетапно. Як він буде проводитися і коли почнеться? Про повернення техогляду почали говорити з тих самих пір, як його скасували. Незважаючи на те, що зараз немає достовірної статистики, яка змогла б дати відповідь на питання, скільки ДТП відбувається через незадовільний технічний стан автомобілів, введення обов’язкового технічного контролю вважається частиною системи, покликаної забезпечити безпеку на українських дорогах. Зараз на розгляді комітетів Верховної Ради знаходиться законопроект №7317 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері забезпечення безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть