Пастка на парковці: власникам євроблях не віддадуть авто зі штрафмайданчика

30.12.2017 г. в 08:02, mmr.net.ua

Авто з іноземною реєстрацією можуть не повернути зі штрафмайданчика українським водіям.

Верховна рада України прийняла істотні зміни в КУпАП щодо покарання за неправильну парковку транспортного засобу і процедури накладення адміністративного стягнення.

Тепер накладати штраф за неправильну парковку будуть без участі водія, а нести адміністративну відповідальність буде власник автомобіля або ж директор підприємства, на яке це авто зареєстровано.

У зв’язку з новим законом, у неприємну ситуацію потраплять водії іномарок, які були завезені в Україну без розмитнення за схемою “на верблюда”.

Українці вигадали “схему”, коли іноземець завозить машину в Україну, потім їде до себе додому в Литву або Польщу, а водій-українець використовує цей автомобіль для своїх потреб не заплативши розмитнення.

Так ось, за новим законом, відповідальність за неправильне паркування автомобіля нестиме особа, яка завезла транспортний засіб на територію України.

Якщо ж водій-українець почне доводити поліції, що він водій цього авто – йому загрожує ст.485 Митного кодексу: “Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплат Митний платежів чи Зменшення їх розміру, а такоже інші протиправні Дії, спрямовані на Ухилення від сплат Митна платежів “, що передбачає штраф 300% від суми митних платежів, а це сотні тисяч гривень.

загрузка...
Еще одна новость

Як у Новорічну ніч дістатися додому за 4 гривні

30.12.2017 г. в 08:02,

30 грудня Київпастранс запустить одразу чотири нічні маршрути. Інтервал руху – година. Крім того, кияни та гості столиці зможуть без проблем повернутися додому й безпосередньо в Новорічну ніч. Щодо нічних маршрутів, то вони працюватимуть постійно. Тішить і вартість проїзду - вона становитиме 4 гривні.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні розкрили змову на ринку ремонту доріг

30.12.2017 г. в 08:02, autotheme.info

Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету (АМКУ) розкрило змову під час здійснення закупівель поточного ремонту доріг. Про це заявив голова АМКУ Юрій Терентьєв на своїй Facebook-сторінці. Так, відомство виявило змову компаній при здійсненні закупівель поточного ремонту доріг в містах Одеса, Чернівці, Миколаїв, Кілія,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть