У Порошенка приголомшили новиною про правила дорожнього руху

30.12.2017 г. в 16:41, www.slovoidilo.ua

Фракція «Блоку Петра Порошенка» підтримає в першому читанні проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху». Про це Слову і Ділу повідомив народний депутат, заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко.

«Фракція ухвалила рішення підтримати законопроект. У нас є певні зауваження та побажання. Але сьогодні ми голосуємо проект лише в першому читанні. Думаю, до другого читання ми підготуємо свої поправки та доопрацюємо законопроект», – сказав Гончаренко.

Нагадаємо, до порядку денного на четвер, 21 грудня, включений урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» (№7286). Документом передбачається значно посилити відповідальність за їзду в нетверезому вигляді або під впливом наркотичних речовин, а також за вчинення ДТП в таких станах.

Нові правила посилюють відповідальність також за зупинку в недозволеному місці, перевищення швидкості й надають поліції нові можливості фіксування порушення. Водії та пасажири зобов’язані неухильно підкорятися наказам поліцейського при зупинці, передавати (а не пред’являти, як зараз) документи, не виходити з автомобіля без дозволу, надавати для огляду багажник (навісне багажне пристрій), моторний відсік, салон, ніші, які можна оглянути без їх розбирання, а також причепи.

До причин, через які поліція може зупинити автомобіль для перевірки документів та огляду, додається «проведення огляду водія на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння».

загрузка...
Еще одна новость

Прототип «Запорожца» был круче серийной модели, но его забраковали

30.12.2017 г. в 16:41, autotheme.info

В ХХ веке в любой развитой стране мира, в которой выпускались легковые автомобили, обязательно разрабатывались модели народных машин. Как правило, это были не слишком красивые и мощные транспортные средства, зато доступные даже для не очень зажиточных граждан. В фашистской Германии по указу Гитлера был разработан народный автомобиль Volkswagen. В СССР…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Без бензина и дизеля: внедорожник оснастили паровым двигателем

30.12.2017 г. в 16:41, autonews.ua

Ателье Haux Designs из Пенсильвании один из самых модифицированных и впечатляющих Wrangler в мире. Под капотом их творения размещается паровой двигатель V4 объемом 1650 кубических сантиметров, сделанный еще в 60-х годах прошлого столетия. Он имеет мощность всего лишь 130-140 л.с., но производит впечатляющий крутящий момент в 3390 Нм! Несмотря…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть