Будьте обережні: 5 типових помилок пішоходів

03.01.2018 г. в 18:50, autokiev.info

Видання autokiev.info зібрало висновки експертів, які, спираючись на дані міжнародних джерел, склали список міфів, в які пішоходи, особливо діти, часто вірять.

1. Зелене світло означає, що можна переходити дорогу з повною впевненістю у власній безпеці

Насправді зелене світло означає, що необхідно зупинитися і озирнутися в пошуках транспортних засобів. Перед тим як зійти з тротуару, слід подивитися наліво, направо і потім знову наліво. І тільки потім, переконавшись, що життю нічого не загрожує, можна переходити на протилежну сторону вулиці, продовжуючи дивитися направо і наліво. Крім того, необхідно бути уважним щодо транспортних засобів, які роблять правий поворот «на червоний».

2. «Зебра» – гарант безпеки

Насправді ви можете переходити «зеброю», але перед цим обов’язково озирніться по сторонах, як і в попередньому випадку. На пішохідному переході не можна зупинятися чи відволікатися.

3. Якщо ви бачите водія, водій бачить вас

Насправді водій може не бачити вас. Переконайтеся перед тим, як перетнути проїжджу частину, що водій бачить і пропускає вас.

4. Водій зупиниться, якщо ви стоїте на пішохідному переході або переходите вулицю на зелене світло

Насправді, як і в попередньому випадку, водій може вас не помітити. Він може порушувати Правила і намагатися проїхати на заборонний сигнал світлофора або може повертати, не озираючись в пошуках пішоходів. Тому, перш ніж перетинати проїжджу частину, необхідно знову-таки переконатися у власній безпеці.

5. Носити світлий одяг вночі достатньо, щоб бути помітним на дорозі

Насправді світлі речі не роблять вас видимим вночі. Необхідно мати з собою предмет, що має світловідбиваючі елементами. Ще одна важлива порада для руху нічними вулицями – завжди йдіть назустріч руху.

загрузка...
Еще одна новость

Депутат требует ужесточить наказание за вождение автомобилей в нетрезвом состоянии

03.01.2018 г. в 18:50, news-facts.com

Народный депутат от «Радикальной партии» Игорь Мосийчук требует незамедлительно рассмотреть и принять законопроект, который был разработан им совместно с Олегом Ляшко, и предусматривающий ужесточение наказания за управление автомобилем в состоянии алкогольного или наркотического опьянения, — передает Новости и факты. В интервью народный избранник…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сколько бюджету Украины принесли владельцы «евроблях»

03.01.2018 г. в 18:50, news-facts.com

Глава Департамента противодействия таможенным правонарушениям и международного взаимодействия Василий Поезд в своем недавнем интервью заявил, что за 2017 год Государственная фискальная служба взыскала около 40 миллионов гривен штрафных санкций, которые были наложены за нарушение сроков транзита и сроков временного ввоза автомобилей на территорию Украины. Чиновник…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть