В Україну можуть почати масово завозити вживані авто з Франції

04.01.2018 г. в 14:32, www.ukrinform.ua

У Франції очікується збільшення цін на широкий перелік послуг та платежів, мінімальної зарплати та почнуть діяти нові вимоги та дуже привабливі бонуси для автомобілістів.

З позитивного «покращенння» французи мають отримати підвищення мінімальної зарплати – на 1,24 відсотка в 2018 році, порівняно з 0,93 відсотка у 2017 році, повідомляє кореспондент Укрінформу у Франції.

«Щомісячна мінімальна заробітна плата становитиме 1498 євро за 35-годинний робочий тиждень», – повідомили чиновники.

Ще більш привабливим є введений після настання нового року бонус для автомобілістів, який також порадує екологів. Власники старих автомобілів на бензинових двигунах отримають грошову винагороду від 1 до 2 тисяч гривень, у разі зміни «залізного коня» на більш екологічний варіант (гроші можна буде вкласти у придбання нового авто). Те саме стосуватиметься власників автомобілів з дизельними двигунами виробництва 2001-2006 років.

Що ж стосується майбутніх водіїв, то за нововведеннями, які вступили в дій в новому році, іспит на отримання прав включатиме перевірку знання основ надання першої медичної допомоги.

Також у новому році буде збільшено ціни на пальне (на 7,6 євроцентів зросте вартість бензину та на 3,84 – дизпалива), оплату стоматологічних послуг, тариф за перебування в лікарні. Також зростуть ціни на газ (від 0,7 до 2,4%) для домогосподарств, поштові послуги, оренда транспортних засобів, парковка, банківські послуги.

Окрім того, з 1 січня внесено зміни до загальноприйнятого в державі договору на оренду приміщень, зокрема буде полегшено умови виселення тих, хто має значні заборгованості по оренді.

загрузка...
Еще одна новость

Водителям сообщили хорошую новость

04.01.2018 г. в 14:32, biz.liga.net

Мэр Киева анонсировал строительство большой кольцевой дороги вокруг Киева. Вокруг Киева в этом году начнут строительство большой кольцевой дороги. Об этом сообщил мэр Виталий Кличко. По его словам, дорога позволит пустить транзитный транспорт в объезд и разгрузить центр города. Кроме того, совместно со Всемирным банком разработана транспортная…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Владелец белого Porsche Cayenne поплатился за неправильную парковку в центре Киева

04.01.2018 г. в 14:32, news-facts.com

Несмотря на ужесточение наказаний за неправильную парковку, некоторых водителей не пугают высокие штрафы и на тротуарах Киева довольно часто можно встретить припаркованные автомобили. Особенно часто «героями парковки» становятся владельцы крутых иномарок. Однако таким автолюбителям грозит не только штраф, но и гнев пешеходов, которые все чаще берут…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть