Скільки коштуватиме ваше авто в 2021 році

06.01.2018 г. в 10:06, 24tv.ua

Практично всі автомобілі втрачають з роками свою вартість. Але одні дуже стрімко знецінюються, а за інші через кілька років все ще можна повернути більшу частину від їх первісної вартості.

З фінансової точки зору купівля особистого автомобіля – один з найбільш нераціональних вчинків. Машина постійно вимагає кошти: на пальне, обслуговування, страхування, мийку, техогляд і позапланові ремонти, а якщо ще додати сюди відсотки за кредитом…. Але крім всього цього автомобіль постійно втрачає в ціні.

Фахівці німецької компанії Bähr& FessForecasts разом з focus.de склали рейтинг автомобілів, які за чотири роки експлуатації втрачають в ціні менше за інших. Перша таблиця відображає лідерів за відносної (до початковою ціною автомобіля) втрати вартості, друга – лідери в класах з абсолютною залишкової вартості, пише 24 канал.

загрузка...
Еще одна новость

В Мережі показали, як Tesla буксирує фуру під гірку по засніженій дорозі (ВІДЕО)

06.01.2018 г. в 10:06, mashyna.com.ua

У Мережі з’явилося відео, в якому показаний електричний кросовер Tesla Model X, що буксирує по дорозі, що обледеніла, в гору важкий тягач Volvo. Ролик розмістив Kyle Corner на своїй сторінці в Facebook. Автор ролика зазначив, що батареї кросовера навіть не перегрілися під час буксирування.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Должен знать каждый водитель: сколько промилле разрешено за рулем в Украине

06.01.2018 г. в 10:06, politeka.net

Украина в вопросе количества промилле в крови водителя придерживается принятой во всем мире классификации. Так, допустимый уровень алкоголя в крови украинского водителя составляет 0,2 промилле. Это так называемая доклиническая, бессимптомная степень алкогольного опьянения, которое никак не отражается на поведении человека. Уточним, что промилле…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть