Україна розпочне власне виробництво електрокарів

06.01.2018 г. в 12:32, inform-ua.info

Найближчим часом Україна планує почати розробку і випуск власних електрокарів. Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що наша країна має ще 10-15 років, щоб увійти на ринок і використовувати запаси українського літію, передає “Інформ-UA”.

Міністр вважає, що Україні необхідно скористатися технологією поки вона все ще придатна і використовується. За його словами, Китай свого часу зрозумів, що не здатний конкурувати зі Сполученими Штатами Америки у виробництві автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння і швидко переключився на більш дешеву ходову технологію. Володимир Омелян під час підсумкової прес-конференції підкреслив, що Україні варто взяти приклад з Китаю і вийти на ринок електрокарів.

Також під час свого виступу міністр інфраструктури зазначив всі плюси електрокарів. На думку Володимира Омеляна, українська нація досить прогресивна, а тому українці самі цікавляться новими технологіями і з цікавістю їх вивчають. Так, наприклад, більш консервативних поляків чи німців уряду доводиться переконувати в корисності і безпеки використання нових технологій. Тоді як українці самі з головою занурюються в світ технологій.

Міністр інфраструктури також зазначив, що низька вартість і простота в експлуатації йдуть тільки на користь українцям. Мовляв, для жителів нашої країни важливо обзаводитися максимально комфортними, корисними для життя, а головне низькими за вартістю речами.

До слова, раніше уряд України прийняв рішення скасувати податок на ввезення електромобілів на територію нашої країни. Таким чином влада планувала популяризувати нові технології серед населення країни. Крім того, якщо відповідний закон буде прийнятий, до початку 2025 року власникам електромобілів скасують необхідність платити за парковку.

загрузка...
Еще одна новость

Эра Lanos в Украине подошла к концу: модель утратила важную позицию на рынке

06.01.2018 г. в 12:32, www.autoconsulting.com.ua

ЗАЗ\Daewoo Lanos уже утратил позицию самого продаваемого авто на вторичном рынке в Украине и по итогам 2017 года сместился на второе место. Об этом сообщает AUTO-Consulting. А самым продаваемым стал VW Passat, притом 4899 таких авто было импортировано, а 9683 шт реализовано из существующего автопарка. Третье место по популярности на вторичном…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Назад в прошлое: украинским водителям возвращают спорную обязанность

06.01.2018 г. в 12:32, autonews.ua

В ближайшее время украинским водителям следует готовиться к возвращению техосмотра автотранспорта, который преподносится властями как неизбежность. Первые разговоры о возможности возвращения техосмотра стали возникать едва ли не сразу после его отмены. Соответствующий законопроект, зарегистрированный в комитете Верховной рады под №7317, имеет все…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть