Водіям-інвалідам підготували сюрприз

06.01.2018 г. в 14:51, varta.com.ua

Усі водії з інвалідністю будуть внесені в єдину базу даних. Щоправда, таку ініціативу запровадять лише у Львівській області, передає Справжня Варта.

За інформацією, наданою прес-центром Патрульної поліції Львівщини, в місті невдовзі очікується створення певної бази, згідно з якою будуть відбуватися перевірки транспортних засобів із позначкою «Водій з інвалідністю».

До цього рішення дійшла комісія доступності Львівської міської ради після чергового засідання, на якому правоохоронці доповіли про усі недоліки та проблеми, що виникають з розпорядниками паркувальних місць. Крім того, патрульні висунули кілька пропозицій з питань маркування та позначення парковок для маломобільних груп жителів. Інспектори запропонували створити загальну базу автомобілів, які мають позначки «Водій з інвалідністю», для того щоб легко ідентифікувати правопорушників, котрі займають місця осіб з обмеженими можливостями.

До цієї справи заплановано долучити громадські організації, що об’єднують осіб з інвалідністю.

загрузка...
Еще одна новость

ЗАЗ-967 – секретний “Запорожець” для радянської армії

06.01.2018 г. в 14:51, autopalace.com.ua

З 1962 року подальшою розробкою плаваючого транспортера і виправленням помилок НАМІ займався конструкторсько-експериментальний відділ Запорізького автозаводу. Саме там з’явилися перші «справжні» прототипи добре відомих в майбутньому ТПК з новими агрегатами і підвищеними експлуатаційними якостями. Машини трьох серій з різними елементами зовнішності…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобили, которые меньше всего обесцениваются за 4 года эксплуатации

06.01.2018 г. в 14:51, autotheme.info

Немецкие автоэксперты провели исследование авторынка и составили рейтинг автомашин, которые меньше всего обесцениваются за годы эксплуатации. Для расчета был взят период в 4 года. Всем автолюбителям хорошо известно, что автомобили стремительно теряют в цене, и уже после года эксплуатации вы не сможете продать машину по первоначальной стоимости. Мало…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть